Uncategorized

Pomoc finansowa Władzom Palestyńskim – zaporą dla pokoju.

Przetlumaczyla z Hebraiskiego i nadeslala

Olga Degani

reunion 69 .1

Prezydent USA i rząd Izraela sprzeciwiają się inicjatywom kongresu amerykańskiego zawieszenia pomocy finansowej władzom palestyńskim uważając, że ta pomoc przyczyni się pozytywnie do współistnienia pokojowego pomiedzy Izraelem a Autonomią. Czyżby? badania książek obowiązujących w szkolnictwie Mahmuda Abbasa i Salam Fayada – analizowane przez byłych pracowników Amanu (wywiadu izarelskiego.O.) – dają podstawy do wnioskowania, że 4.5 miliarda dolarów, które podarowały USA Władzom Palestyńskim od 1994 roku, stanowią przeszkodę dla pokojowego współistnienia, krzewią wychowanie w nienawiści, krzewią terror i systematyczne łamanie zobowiązań, oraz kruszą poparcie społeczności palestyńskiej dla współistnienia pokojowego z państwem żydowskim.

Badania potwierdzają, że system palestyńskiego wychowania szykuje ludzką infrastrukturę całego pokolenia terrorystów; sławi dżihad przeciw państwu żydowskiemu; dopinguje matki do szczycenia się synami – samobójcami; przedstawia dążenie do panowania w granicach “zielonej linii” jako sedno walki palestyńskiej; definiuje powstanie i istnienie państwa żydowskiego jako niemoralne, które należy zetrzeć z powierzchni Ziemi i twierdzi że nie ma żydowskich korzeni pomiędzy Jordanią a Morzem Śródziemnym. Palestyński system wychowania unika poparcia dla współistnienia pokojowego i przedstawia zasady Palestyńskiej Karty Narodowej OWP, która nie wzywa do wyznaczenia granic, ale do zlikwidowania istnienia Izraela.

Na przykład “nasz piękny język” część B str 11-13, klasa siódma: “obsiejemy ziemię palestyńską szkieletami i czaszkami, krwią zafarbujemy Palestynę…” W części A str 28-29 pisze: “powracamy do domu, w góry i na równiny (w granicach “linii zielonej”) śladami flag Dżihadu, śladami krwi walk i w gotowości do samobójczego poświęcania naszego życia…” ‘Islam’ – str. 46 klasa ósma: uczy powiązań historycznych w historii zwycięstw Islamu – na przykład zwycięstwo nad klanem żydowskim Banu Qunaika, których “zaszlachtowano, zgwałcono i uwięziono” jako przedsięwzięcie dla teraźniejszości. “Nasz piękny język” część A zaznacza: ” Wzywa mnie ukochana Palestyna, osierocone miasta (w granicach “zielonej linii”) tęsknią do mego powrotu i do naprawienia niedopatrzenia (1948 roku) błyskawicami i gromami.” ” Nauka Islamu”, część B str. 62-75, klasa ósma, kształtuje światopogląd młodych uczniów : “Młodzi mają kluczową funkcję w Dżihadzie, tak jak samobójcy za czasów Mahometa.”

4.5 miliarda dolarów opłaca ten system Machmuda Abbasa i Salama Fayada wdrażający nienawiść, system panujący w szkolnictwie, prasie i religii, kierowany przez Władze Palestyńskie. System nienawiści w szkolnictwie jest pasem masowej produkcji nienawiści, podżegania, terroru i samobójców.

Prawo amerykańskie zabrania Kongresowi – decydującemu o gotówce – przydzielania finansów na podsycanie nienawiści w USA, ale wszyscy prezydenci amerykańscy i wszyscy premierzy izraelscy od 1994 roku naciskają na Kongres aby finansował system wychowywania do śmiertelnej nienawiści w Autonomii, zachęcający do nauki “Protokołów Mędrców Syjonu”, autorstwa komunistycznego i “Mein Kampfu” autorstwa nacistowskiego.

W 1994 roku poinstruował Arafat swego wiernego od lat 50-tych zastępcę, Machmuda Abbasa, aby stworzył system wychowania do nienawiści. Od czasu gdy Abbas przewodniczy Władzy Palestyńskiej od stycznia 2005 roku, wpaja on antyżydowską indoktrynację do nienawiści, równolegle do pozornego umiarkowania w kontaktach z czynnikami izraelskimi i amerykańskimi. Abbas jest inspirowany swoim doktoratem na uniwersytecie w Moskwie, w którym zaprzecza holocaustowi, oraz przeszkoleniami w KGB, a także kierowaniem powiązań pomiedzy OWP a między ciemnymi reżimami komunistycznymi w Moskwie i we wschodniej Europie i działalnością w komórce “Bractwa muzułmańskiego” w Kahirze w latach 50- tych.

Pomoc finansowa pozwala Abbasowi na przydzielanie miesięcznych zapomóg rodzinom samobójców i terrorystów, na fundowanie organizacji i letnich obozów dla mlodzieży, uwieczniając imiona samobójców i zmieniając nazwy ulic i placów, nazywając je imionami samobójców.

Spuścizna wychowawcza Abbasa i Fayada – a nie ich zachowanie się w spotkaniach z Izraelczykami i Amerykanami, pragnącymi naginać realia do pragnień serca – jest najautentyczniejszym wyrazem ich osobowości, światopoglądu, wartościowania, ich wizji i ich stosunku do kwestii współistnienia pokojowego z Izraelem.

Dalsze przekazywanie pomocy finansowej Władzy Palestyńskiej przekonuje Machmuda Abbasa i Salama Fayada, że mogą uniknąć kary za wychowanie do nienawiści a nawet, że mogą otrzymać za to nagrodę.

Odroczenie pomocy finansowej uprzytomni Władzy Palestyńskiej że proces pokojowy z jednoczesnym wychowywaniem do nienawiści są sprzecznością i przeciwstawne podstawowym wartościom wolnego świata.

Obrazek
amb. ret. Yoram Ettinger

Tłumaczenie z hebrajskiego : Olga Degani

http://fzp.net.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=9424

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.