Uncategorized

PUTIN WZORUJE SIĘ  NA HITLERZE


Jerzy Klechta

To, co dzieje się na Ukrainie przypomina wydarzenia o których trudno pisać. Jest jedno słowo, pojęcie, które oddaje dramat człowieka, ludzi mordowanych przez drugiego człowieka. Czy aby ci, którzy mordują należą do ludzi? Czy nie są to dzikie stworzenia. Nieludzkie. Tak oto Putin chciałby dorównać Hitlerowi. 

Dramat , tragedia ludzi raz po raz dotyka narody całe. Zbrodnie hitlerowskie przed laty sięgnęły zenitu. Jednak aczkolwiek nazizm, hitleryzm został obalony to jest nadal „żywy”. 

Po czynach nas poznacie. Wszak nadal bandy nie-ludzi sięgają po flagi ze swastyką. Kult zła jest nadal żywy. Co niepokoi to obojętność wobec maszerujących tu i ówdzie, nawet w krajach , które formalnie uchodzą za demokratyczne, to obojętność wobec zła, wobec antysemityzmu.

Zbrodnie , jakie doświadcza Ukraina to tylko krok do dramatu, który obejmuje coraz więcej krajów. Oby prognoza ta padła martwa.

JERZY KLECHTA

Wszystkie wpisy Jerzego TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. Pisze Zbigniew M
    Raczej na stalinie…Zastanawia mnie tylko czy zadowoli sie granica rosji z 1914 ?stalin chcial czerwonej calej Europy…W 1919 szedl na ” pomoc” czerwonym Niemcom…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.