Uncategorized

Chorobliwy bełkot na temat izraelskiej masakry


Melanie Phillips


Zachodni liberalni hipokryci mają żydowską krew na rękach

Radośni palestyńscy Arabowie świętują swój ostatni mord na izraelskich Żydach
Siedmiu izraelskich Żydów zostało zamordowanych przed jerozolimską synagogą w piątek wieczorem, na początku żydowskiego szabatu, w ortodoksyjnej dzielnicy Neve Ya’akov. Kilka innych osób, które zostały ranne, pozostaje w szpitalu.

Jak to jest powszechne wśród palestyńskich Arabów po tym, jak zamordowali izraelskich cywilów, w ich społecznościach wybuchły radosne uroczystości z fajerwerkami, uroczystymi strzelaninami i tłumami skandującymi poparcie dla zabijania Żydów.

Wczoraj doszło do kolejnego ataku terrorystycznego, kiedy 13-letni palestyński Arab otworzył ogień przy jednym z wejść na Stare Miasto w Jerozolimie, poważnie raniąc izraelskiego mężczyznę i jego syna.

Dwaj Arabowie byli winni tych morderstw i prób morderstw. Ale trzy inne grupy ludzi są współodpowiedzialne za te ostatnie okrucieństwa oprócz palestyńskich Arabów.

Drugi z tych czterech grup to zachodni przywódcy, którzy przez dziesięciolecia pomagali w zachęcaniu do tych zabójstw. Po raz kolejny byliśmy świadkami przyprawiającego o mdłości spektaklu zachodnich rządów – które sankcjonują, finansują i wspierają ludobójczą sprawę palestyńskich Arabów – które z powodu tych ataków wyrażają szok i współczucie dla Izraela. A wszystko to w dniu obchodów wyzwolenia Auschwitz, co wywołuje zwyczajowe puste pieśni o Holokauście ze strony tych samych zachodnich przywódców o “nigdy więcej”.

Administracja Bidena ma w tym względzie formę, o czym pisałam wcześniej . Nadal finansuje Autonomię Palestyńską pomimo polityki PA “pay-to-slay”, polegającej na nagradzaniu rodzin terrorystów za każdego zamordowanego przez nich izraelskiego Żyda, i pomimo jej niekończącego się podżegania do mordowania Żydów i kradzieży ziemi Izraela.

Prezydent USA Joe Biden zapewnił, że piątkowy terrorysta z Jerozolimy zadał cios “cywilizowanemu światu”. Błąd; i to błąd znamienny.

Morderca uderzył konkretnie w Żydów, ponieważ chciał zabić Żydów. Nieustanne podżeganie ze strony Autonomii Palestyńskiej zachęca jej mieszkańców do kontynuowania ich stuletniego morderczego dżihadu przeciwko Żydom w Ziemi Świętej tylko dlatego, że są Żydami.

Jeśli nie wierzycie, odwiedźcie stronę PMW, aby zapoznać się ze średniowieczną, neonazistowską demonizacją narodu żydowskiego, która wylewa się z PA. Jednak USA i reszta Zachodu odmawiają uznania, że wojna przeciwko Izraelowi nie jest spowodowana brakiem państwa palestyńskiego, ale nienawiścią do Żydów. Zamiast przeciwstawić się tym prawdziwym spadkobiercom nazistów, Zachód obrzuca samych Izraelczyków neonazistami za to, że bronią swojego narodu przed atakiem zaglady.

UE nigdy nie traci okazji, by oczernić Izrael i przeznaczyć pieniądze oraz wsparcie na nielegalną działalność palestyńską w zakresie kolonizacji ziemi – na terytoriach spornych i na Negewie – do której historyczne i prawne roszczenia mają tylko Żydzi.

W grudniu ubiegłego roku Parlament UE przyjął rezolucję, która “zdecydowanie potępia” Autonomię Palestyńską za nauczanie nienawiści, podżegania do przemocy i antysemityzmu w finansowanych przez UE palestyńskich podręcznikach. Rezolucja zagroziła, że “finansowanie ze strony UE będzie musiało zostać zawieszone”, jeśli Autonomia Palestyńska nadal będzie niewłaściwie wykorzystywać fundusze europejskich podatników.

Ale podżeganie trwa nadal, wraz z finansowaniem. W ciągu ostatnich dwóch dni po raz kolejny można było zaobserwować rezultaty.

Chorobliwy bełkot na temat izraelskiej masakry

Prztlumaczyl Sir Google Translat

Przyslala Ewa Korulska

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.