Uncategorized

Muzułmańska inwazja na Europę.


Przyslal Julian Better


W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat kraje Europy wpuściły do siebie dziesiątki milionów muzułmanów. Obecnie na kontynencie mieszka 44 miliony muzułmanów, czyli około 6% populacji. Biorąc pod uwagę, że muzułmanie mają znacznie wyższy wskaźnik dzietności niż rdzenni Europejczycy, a do Europy wciąż napływają muzułmańscy migranci ekonomiczni, odsetek muzułmanów w populacji Europy będzie nieubłaganie wzrastał. Do 2050 roku muzułmanie mogą stanowić 20% populacji Europy. A do 2050 roku, jak sugeruje kilka badań, w Europie pozostanie bardzo niewielu Żydów.

Holenderski pisarz i dziennikarz Leon de Winter przewiduje aktualnie, że “w 2048 roku ostatni Żydzi opuszczą Europę”. “To już koniec”, powiedział nieżyjący już ekspert od antysemityzmu z Hebrew U., Robert Wistrich. “To powolna śmierć”. W praktyce przyspiesza.

“W ciągu ostatnich 50 lat populacja żydowska w Europie zmniejszyła się o 60 procent i podobny spadek spodziewany jest w ciągu najbliższych 30 lat, wyjaśnił Eldad Beck w dramatycznym artykule w największej izraelskiej gazecie Israel Hayom.

“To już koniec” – powiedział Wistrich. “To powolna śmierć. “We Francji są miasta, takie jak Grenoble, Nicea, Lyon i Tuluza, gdzie liczba Żydów dramatycznie spadła.

“Nie chcę żyć w kraju, którego kanclerz sprowadza miliony antysemickich muzułmanów, którzy atakują Żydów i żydowskie instytucje w Niemczech” – napisał przewodniczący gminy żydowskiej w niemieckim landzie Brandenburgia, Semyon Gorelick. “Nie można żyć w kraju, w którym nie można nosić kipy na ulicy”. Większość Żydów w Niemczech to dziś Ukraińcy, Rosjanie lub Izraelczycy szukający pracy.

Angela Merkel podjęła fatalną decyzję o wpuszczeniu miliona muzułmanów do Niemiec w 2015 roku, nie zastanawiając się nad konsekwencjami, Nie wiedziała nic o islamie, o nienawiści zaszczepionej wobec Niewierzących. Była w niewoli przekonania, że “różnorodność” jest Dobrą Rzeczą.

“Norwegia może stać się krajem bez ludności żydowskiej” – czytamy w artykule redakcyjnym w Aftenposten. Według gazety, 20 procent z dwóch największych wspólnot (Oslo i Trondheim) wyjechało. “Norwegia może być pierwszym krajem w Europie, który stanie się jüdenfrei” – pisze dziennikarka Julie Bindel. Synagogi w Oslo i Trondheim są najbardziej chronionymi budynkami w całej Norwegii. Konieczność prowadzenia życia w ciągłym strachu przed atakami z pewnością wyjaśnia, dlaczego 20% Żydów w Oslo i Trondheim opuściło już kraj w ostatnich latach.

Duńska społeczność żydowska w ciągu ostatnich 15 lat straciła 25 procent członków. “Natan Sharansky, były sowiecki refusenik, powiedział: “Jesteśmy świadkami początku końca żydowskiej historii w Europie. Powodem tego jest strach i rozpacz, które wielu Żydów odczuwa teraz z powodu nieubłaganie rosnącej populacji muzułmanów, którzy przynoszą ze sobą do Europy, niezadeklarowaną w swoim bagażu mentalnym, zjadliwą formę antysemityzmu.

Dane demograficzne są jasne. W Europie są obecnie 44 miliony muzułmanów. Dzięki zarówno ciągłej imigracji, jak i bardzo wysokim wskaźnikom dzietności, do 2050 roku będzie ich znacznie więcej niż 100 milionów. Tymczasem wszędzie w Europie wskaźniki dzietności ludności miejscowej są poniżej poziomu odnowy pokoleń, co oznacza, że każdego roku w Europie jest mniej niemuzułmanów. Dziesiątki milionów muzułmanów przebywających obecnie w Europie mają następujące efekty: Byli odpowiedzialni za drenowanie krajowych systemów opieki społecznej z pieniędzy potrzebnych do zaspokojenia potrzeb rdzennej biedoty.

To oni – muzułmańscy migranci – są odpowiedzialni za gwałtowny wzrost przestępczości w całej Europie. Nie zadowalając się tym, co otrzymują od państwa, wielu młodych muzułmanów decyduje się na “dopełnienie miesiąca” poprzez popełnianie przestępstw przeciwko mieniu – kradzieże sklepowe, kradzieże z włamaniem, rabunki uliczne, włamania do domów, kradzieże samochodów. Młodzi muzułmanie zajęli się handlem narkotykami, a w niektórych krajach przejęli ten proceder od tradycyjnych gangów. W Wielkiej Brytanii muzułmanie stanowią 4% populacji, ale 20% populacji więziennej. We Francji muzułmanie stanowią 8% populacji, ale 70% populacji więziennej. W Niemczech muzułmanie stanowią 7% populacji, ale 23% populacji więziennej.

Ostatecznym efektem muzułmańskiej inwazji na Europę – bo czyż nie jest to inwazja? – jest strach, jaki wzbudziła w europejskich Żydach, co doprowadziło do stałego exodusu, którego jesteśmy teraz świadkami. Co zrobią Europejczycy bez rozwijającej się kulturalnej obecności Żydów, bez ich wkładu w literaturę, sztukę i muzykę, w filozofię, historię i nauki polityczne, w medycynę i prawo? Ich brak wypełni obecność muzułmanów, których wkład w kulturę jest tak mały, że ledwo dostrzegalny. W połowie stulecia będą oni przemierzać kontynent europejski, jakby byli jego właścicielami; nawet teraz niektórzy wieszczą tę niezbyt odległą przyszłość, kiedy “Europa będzie nasza”.

Julian Better

Muzułmańska inwazja na Europę.

Przetlumaczyl sir Gooogle Translate

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.