Uncategorized

Krotko i zwiezle ; wiadomosci z Izraela dzien po dniu 28.7 – 29.7


Herzog: “Izraelska demokracja zdecydowanie nie została zniszczona

IDF i 5 Flota USA kończą ćwiczenia Juniper Spartan

Przywódcy Azerbejdżanu prowadzą politykę kontaktów ze światowymi przywódcami żydowskimi, podtrzymując tym samym wielowiekową tradycję braterskich stosunków.

Standard and Poor’s 500 (S&P) ostrzegł w czwartek, że kontrowersje wokół planu reformy sądownictwa izraelskiego rządu będą nadal zagrażać gospodarce Izraela, ale nie zmienił jej ratingu kredytowego

X Corp Muska pozywa izraelską firmę Bright Data za nielegalne ściąganie danych

Szef Hezbollahu: “Izrael okupuje ziemie libańskie, odpowiemy na każdy kolejny przejaw głupoty

Minister spraw zagranicznych Eli Cohen podpisuje porozumienie z Wybrzeżem Kości Słoniowej w zakresie rolnictwa, wody i technologii.

Biały Dom: “Wciąż pracujemy nad szczegółami spotkania Netanjahu-Biden

Bahrajn odkłada plany goszczenia izraelskiego ministra spraw zagranicznych, kilka godzin po tym, jak Ben Gvir zwiedził Wzgórze Świątynne

Ratownicy medyczni Sił Obronnych Izraela uratowali życie arabskiemu dziecku z Jerycha. Niestety, tego zdjęcia nie zobaczycie nigdzie w światowych mediach, gdyż nie wpisuje się ono w ich przekaz o Izraelu

Jeden z liderów protestów antyrządowych Mosze Redman powiedział: “Tak zniszczymy gospodarkę i obalimy rząd.

Prezydent RPA wzywa Putina do wznowienia umowy zbożowej z Ukrainą

Izraelski minister spraw zagranicznych Eli Cohen podczas swojej pierwszej wizyty w Afryce Zachodniej spotkał się z prezydentem Ghany Naną Akufo-Addo i ministrem spraw zagranicznych Shirley Ayorkor Botchwey. 

Likud MK Yuli Edelstein powiedział w piątek, że nie poprze przyjęcia przez rząd dodatkowych przepisów w ramach przeglądu sądownictwa bez osiągnięcia szerokiego konsensusu co do dalszych posunięć.

Izraelsko-wietnamska umowa handlowa otwiera rynek Azji Południowo-Wschodniej

George Soros i jego syn przekazali darowiznę na rzecz przedstawiciela Pramili Jayapal, który określił Izrael mianem “rasistowskiego”.

Premier Izraela Benjamin Netanjahu złożył w czwartek kondolencje prezydentowi ZEA Mohammedowi bin Zayedowi Al-Nahyanowi z powodu śmierci jego młodszego brata.

Hiszpański klub pilkarski Real Madryt rozpoczął obóz treningowy dla młodzieży w Jerozolimie, przyjmując nastolatków z Izraela, Maroka, Jordanii i Autonomii Palestyńskiej.

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.