Uncategorized

Izrael potrzebuje silnego Magen David Adom! 

Izrael jest pod bezlitosnym atakiem

Straszna masakra niewinnych ludzi, mordy z zimną krwią na niemowlętach i dzieciach, porwania całych rodzin, ratownicy medyczni i personel medyczny zabijani w drodze do ratowania życia.

MDA jest na pierwszej linii frontu. Na polach bitew, w obliczu niebezpieczeństwa ze strony ataków rakietowych i ciężkiej artylerii Hamasu. Dążymy do kontaktu, opiekujemy się rannymi pod ostrzałem. Szybko przybywamy, by pomóc rannym w każdym miejscu.

Do każdego kibucu, który doświadczył ciężkiego ostrzału rakietowego i straszliwej rzezi, to załogi MDA weszły pod ostrzałem, aby pomóc ratować rodziny i zapewnić rannym leczenie ratujące życie.

Ponad setki rannych w każdym kibucu, setki rannych w Sderot i Ofakim, ludzie, którzy odnieśli obrażenia w wyniku ataków rakietowych w Aszkelonie, więcej rannych na północnej granicy i wielu, wielu innych.

Niezliczona ilość rozdzierających serce historii o ludziach błagających o życie, o pracownikach intensywnej terapii i ratownikach medycznych, ryzykujących własnym życiem i duszą, aby dotrzeć do nich i im pomóc.

Kiedy zostawiają swoje rodziny, płaczące dzieci i zmartwione żony, cały personel MDA wyrusza, aby chronić ludność cywilną, chronić nasz kraj, naszą ojczyznę i naród.

To nie jest łatwa misja. Załoga helikoptera MDA znalazła się pod ostrzałem, gdy nadal udzielała pomocy rannym ofiarom. Załoga karetki pogotowia ruszyła w stronę rannych, stając twarzą w twarz z żywym ogniem, a ratownik medyczny MDA bronił uwięzionych rannych aż do ostatniego tchnienia. Tych strasznych sytuacji jest bardzo wiele, zbyt wiele.

Działamy z wielkim oddaniem, z miłości do ludzi, miłości do naszego kraju i silnej woli obrony i ratowania życia już od 93 lat, przez wszystkie wojny Izraela, a także podczas „Wojny Żelaznych Mieczy”!

Jesteśmy tutaj, aby chronić cię za wszelką cenę, będziemy tu jutro, będziemy tu pojutrze i przez wszystkie kolejne dni, dopóki w Izraelu nie zostanie przywrócony spokój i cisza.

Potrzebujemy cię. Potrzebujemy darowizn na karetki pogotowia i sprzęt medyczny, na sprzęt ochronny i bandaże, które pomogą nam ratować życie.

Możesz być częścią zespołów ratowniczych i pomóc nam ratować coraz więcej istnień ludzkich w tym trudnym czasie, gdy Izrael jest w stanie wojny.

Aby przekazać darowiznę telefonicznie lub przelewem bankowym, wyślij e-mail na adres info@mda.org.il

Aby przekazać darowiznę przelewem bankowym:

Account Name: MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

ISRAEL DISCOUNT BANK

YAD ELIYAHU BRANCH (151)

ACCOUNT NO. – 1012306

SWIFT CODE : IDBLILIT

IBAN: IL480111510000001012306

Address: Magen David Adom in Israel

5 Haplada Street , Or Yehuda, 6021805, Israel

Phone: +97236300222

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.