Uncategorized

Krzysiek Zorde – nowe ksiegarnie

Donosi Krzysiek Zorde

BOOKBOOK otwiera nowe księgarnie.

W najbliższy piątek 15 lipca sieć księgarń BookBook uruchamia dwie księgarnie w Białymstoku: Księgarnię muzyczną przy ul. Marii Skłodowskiej 13 oraz BookBook Antykwariat przy ul. Lipowej 18. Z tej okazji klienci mogą liczyć na 30 proc. zniżki na wszelkie zakupy w księgarniach.

„Dążymy do tego, aby każda z naszych księgarń miała swój unikalny klimat oraz ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb jej Klientów. W związku z tym otwieramy Księgarnię muzyczną pod nowym szyldem BookBook dla tych czytelników, którzy interesują się muzyką, grają na instrumentach muzycznych, poszukują nut. Księgarnia muzyczna to raj dla klientów, którzy poszukują książek biograficznych o muzykach, zespołach muzycznych, czy po prostu poświęcone historii muzyki. Znajdziecie Państwo tu specjalne tablice i zeszyty do nauki muzyki, klawiatury na papierze oraz wszelkie muzyczne drobiazgi umilające życie muzyka. Proponujemy również bogatą dyskografię, ze szczególnym uwzględnieniem starszych utworów” – czytamy w komunikacie prasowym.

„Czytelników poszukujących książek starszych, niedostępnych już często na rynku wydawniczym zapraszamy do Antykwariatu BookBook na ul. Lipowej 18. Księgarnia oferuje bogatą ofertę antykwaryczną, jedną z najlepszych w Białymstoku. Można tam również kupić książki nowe: podręczniki i piękne albumy o Podlasiu”.

bookW 2016 roku sieć księgarń zmieniła nazwę na BookBook, zaś księgarnia internetowa na www.bookbook.pl. Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami z grupy Porozumienie Kultura księgarnie BookBook mają do zaoferowania klientom szeroką ofertę kulturalną, zaś korzystając z wieloletniej tradycji księgarskiej Domów Książki, sieć BookBook kładzie nacisk na zachowanie w księgarniach przyjaznej, rodzinnej atmosfery i fachowej obsługi doświadczonych księgarzy z pasją. Równocześnie sieć BookBook aktywnie działa na rzecz promocji czytelnictwa m.in. wykorzystując multimedia.

Blog Reunion 69 gratuluje

reunion-691.jpg

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.