Uncategorized

DZIŚ ŻYDÓW SĄ IMIENINY…

Napisal i Przyslal Jerzy Klechta

 

Co prawda po kądzieli jestem z Warszawy i od prawie 60 lat tu mieszkam, lecz po mieczu żem łodzianin i miasto to dobrze wspominam, nie licząc lat czarnych.  Czarne lata, od czasu do czasu wracają.

 

” Dziś Żydów są imieniny, niech się palą skurwysyny”.

 

Takie transparenty pojawiły się w Łodzi, nosili je młodzi łodzianie, kibice Widzewa a skierowane były przeciwko drugiej łódzkiej drużynie piłkarskiej ŁKS – owi. Trudno zgadnąć dlaczego ŁKS ( jemu, jako chłopak kibicowałem) ma być drużyną żydowską i może jeszcze trudniejszą  do rozwiązania zagadką jest to, że z kolei inne grupy młodych Łodzian, tyle że kibiców ŁKS – u, w boiskowej czy ulicznej walce na słowa, kije i kamienie wściekają się na drużynę Widzewa jako drużynę  żydowską.

 

Z powyższego wynika, że w mieście Łodzi grają dwie żydowskie drużyny w piłkę kopaną: ŁKS i Widzew. Mało tego.  Obserwując bowiem  wydarzenia w m. Łodzi można mniemać, że kibice tych drużyn będąc kibicami drużyn rzekomo żydowskich, sami również są Żydami.

 

Oto do jakich szczytów głupoty prowadzi zwierzęcy antysemityzm. Robi wodę z mózgu i idiotów z antysemitów.

 

To nie jest proszę Państwa żaden kabaret. To jest smutna rzeczywistość, co prawda nie na skalę całej Polski, ale to w niczym nie osłabia grozy sytuacji. Biję na alarm, bo mi wstyd.  

 

A przykład idzie z góry, gdyż jak wiadomo ryba psuje się od głowy. Wypowiedzi niektórych polityków, nawet z  ministerialnego stołka podtrzymują, że  zbrodnia, ludobójstwo w Jedwabnem to nie było dzieło rąk miejscowych chłopów, oni byli narzędziem zaledwie. Istotnie! Oni w rękach mieli narzędzia zbrodni. Mordowali z własnej woli!

 

Kibice łódzcy  (nazwijmy ich pseudokibicami) wołają, aby spalić skurwysynów Żydów. Tak jak w Jedwabnem?
Jerzy Klechta

Kategorie: Uncategorized

2 odpowiedzi »

  1. Tych ludzi juz nic i nikt nie zmieni. Chec mordu lezy w ich charakterach, a chrakter jest wyssany z mlekiem matki, zachowanie zgodne z otoczeniem i z linia ogolu.
    ” Dziś Żydów są imieniny, niech się palą skurwysyny”.
    To nie sa kibice, to niedorozwojki, glupole, bez rozumu i pojecia. Gdzie w polsce sa zydowskie zespoly pilki noznej – idioci?

  2. Boze cos Polske…chyba opuscil na dobre… bo mordowali i chca dalej mordowac potomkow Twego Syna Czlowieczego, symbolu milosci blizniego. Jednak mocno wierze, ze ten swiat nie zginie dzieki ludziom dobrej woli, jak m. in. Pan Jerzy Klechta, Pani Anna Karolina Klys, Panstwo Koraszewscy i wielu innych, takze nie rodem z Polski.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.