Uncategorized

Aktualne artykuly zebral Adam Mer

Dylan przerywa milczenie. Przyjmie Nobla, chce wziąć udział w ceremonii
Bob Dylan powiadomił w piątek sekretarz Akademii Szwedzkiej Sarę Danius, że przyjmuje przyznaną mu literacką nagrodę Nobla – podała na swej stronie internetowej Fundacja Nobla. Muzyk zamierza też uczestniczyć w ceremonii wręczenia nagrody.
 Calosc TUTAJ

<hr

Odwołane umorzenie: prokuratura PiS nie odpuszcza Grossowi. Będą szukali w jego tekście pogardy dla Polaków

Tylko trzy dni ważna była decyzja o umorzeniu śledztwa w sprawie “znieważenia narodu polskiego” przez prof. Jana T. Grossa. Zmienili ją prokuratorzy, którzy w czasach pierwszych rządów PiS rozpracowywali Barbarę Blidę. Za obecnych rządów awansowali.

Calosc TUTAJ

 


Prawo do szydzenia z religii

Jeśli istnieje jedno pytanie, które szczególnie zajmuje czytającą publiczność w kwestii radykalnego islamu, to jest nim: “Jaki jest związek między ekstremistami a umiarkowanymi?” Czołowi politycy w całym świecie zachodnim nie byli pomocni w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie, twierdząc uparcie, że radykalny islam nie ma nic wspólnego z islamem i że ekstremiści są tak oddaleni od umiarkowanych, jak tylko to możliwe. Niemniej społeczeństwo czuje, że tak nie jest.

Wiecej TUTAJ

 


 Sarmata – najpotężniejsza broń zagłady
Rosja zaprezentowała swoją najnowszą rakietę. To Sarmata, która zastąpi Szatana. Nowa broń robi wrażenie i budzi grozę, nie tylko z powodu swej niszczycielskiej mocy, ale możliwości „omijania” tarczy antyrakietowej. 
Ci, którzy sądzili, że zachodnie sankcje sprawią, iż Rosja zwolni tempo zbrojeń byli w błędzie.

Wiecej TUTAJ


13 książek, na które warto zwrócić uwagę na Targach Książki w Krakowie
Trzynastka wcale nie musi być pechowa – w związku z rozpoczynającymi się jutro w Krakowie Targami Książki zapraszamy do zapoznania się z trzynastoma bardzo różnymi publikacjami historycznymi, które będziecie mogli znaleźć na targowych stoiskach.
Wiecej TUTAJ

Jak uciec z obozu koncentracyjnego ?

Ucieczka z niemieckiego obozu koncentracyjnego graniczyła z cudem. Cuda jednak się zdarzały. Zwłaszcza gdy uciekinierzy byli zuchwali, aż do granic szaleństwa.

Wiecej TUTAJ


Niemcy masowo wyjeżdżają z kraju

  • Ponad 1,5 miliona Niemców, wielu z nich posiadających wyższe wykształcenie, wyjechało z kraju w ciągu ostatniego dziesięciolecia. –Die Welt.
  • Niemcy stoją w obliczu gwałtownego wzrostu przestępczości za strony migrantów, w tym epidemii gwałtów i napaści seksualnych. Masowa migracja przyspiesza też islamizację Niemiec. Wielu Niemców wydaje się tracić nadzieję wobec przyszłego kierunku, obranego przez ich kraj.
Wiecej TUTAJ

Izrael chce zbudować w Niemczech okręty podwodne
Niemiecki koncern ThyssenKrupp Marine Systems (TKMS) ma dużą szansę na uzyskanie nowego izraelskiego zamówienia na trzy dodatkowe okręty podwodne typu Dolphin. Wartość kontraktu szacuje się na 1,8 miliarda euro.
Wiecej TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.