Ciekawe artykuly

Aktualne artykuly minionego tygodnia zebral Adam Mer

Krokodyle łzy i terroryzm

Kto mówi, że prezydent Autonomii Palestyńskiej, Mahmoud Abbas, nie potępia zamachów terrorystycznych na cywilów?On i jego Autonomia Palestyńska (AP) potępiają terroryzm – kiedy skierowany jest przeciwko komukolwiek poza Izraelczykami. Krew izraelska, jak się wydaje, jest jednak inna.Abbas przewodził międzynarodowemu potępieniu po zamachu terrorystycznym 3 czerwca na London Bridge, w którym zginęło siedem osób, a 48 odniosło rany.

Calosc TUTAJ


Mosul został wyzwolony, a Daesh pokonany

 

Dlaczego jednak Ameryka i świat nie świętuje tego zwycięstwa, a na jedynkach gazet nie czytamy tryumfalistycznych nagłówków, jak na początku dekady, gdy ogłoszono śmierć Bin-Ladena?

  Calosc TUTAJ

 

Tunezyjskie Stowarzyszenie Praw Człowieka i partia liberalna potępiają wezwanie do zakazu udziału żydowskiego komika, Michela Boujenaha w tunezyjskim festiwalu sztuki za to, że jest syjonistą

Po zaproszeniu urodzonego w Tunezji Żyda, francuskiego komika Michela Boujenaha Na festiwal międzynarodowy w Kartaginie, coroczny festiwal muzyczny w tym mieście, aktywiści tunezyjscy z ruchu Bojkot, Dywestycje, Sankcje (BDS) zażądali, by wykluczyć go z festiwalu za to, że jest syjonistą
Calosc TUTAJ

 NAZISTOWSKIE SNY O ZNIEWOLONEJ UKRAINIE

Celem II wojny światowej z punktu widzenia Hitlera było podporządkowanie Ukrainy. Mija się zatem z celem upamiętnianie jakiejkolwiek części tej wojny bez odniesienia się do Ukrainy.

20 czerwca 2017 roku w niemieckim parlamencie odbyła się debata na temat historycznej odpowiedzialności Niemiec wobec Ukrainy.

 
Calosc TUTAJ

Busy do Holandii | Polacy to imbecyle mamroczący łamaną angielszczyzną. Jak Nas widzą w Europie

W tych krajach zjednoczonej EUROPY w których poprawność polityczna dopuszcza urządzanie takich badań, Polacy znajdują się wśród najbardziej nielubianych narodów.

Calosc TUTAJ

17 lat temu zmarł Jan Karski, bohater Polskiego Państwa Podziemnego
13 lipca 2000 roku zmarł w Waszyngtonie Jan Karski, bohater Polskiego Państwa Podziemnego, który jako pierwszy przekazał przywódcom państw alianckich informacje o okrucieństwach i masowych zbrodniach, jakich Niemcy dopuszczali się na Żydach na terenie Polski.
Calosc TUTAJ

 


Miękki szariat w Turcji

Dobrą wiadomością o tureckim wymiarze sprawiedliwości jest, że mimo 15 lat nie tak bardzo pełznącej islamizacji, sądy jeszcze nie skazują przestępców na publiczną chłostę, amputację kończyn lub publiczne powieszenie na placach miast. Złą wiadomością o tureckim wymiarze sprawiedliwości jest, że jest coraz bardziej religijnie ideologiczny, przypominający osmański wymiar sprawiedliwości, w którym nie-muzułmanie byli prawnie gorsi od muzułmanów i miało się im nieustannie przypominać o ich niższości w stosunku do społeczności dominującej przez restrykcje i symbole ujawniające, kim są.

Calosc TUTAJ


Australia: Szaleństwo politycznej poprawności trwa dalej

W samym miesiącu Ramadanu świat był świadkiem 160 islamskich ataków w 29 krajach, w których zamordowano 1627 osób, a 1824 zostało rannych. Niemniej jednak, podwójne wysiłki zmierzające do zaprzeczenia wszelkim powiązaniom między islamskim terroryzmem i islamem z jednej strony a staraniami o dostosowanie się do islamu w jak największym stopniu wydają się w dalszym ciągu nie mieć wpływu na realia islamskiego terroryzmu w Australii, który przeżywa swój własny udział w szerzeniu szariatu i dżihadzie.

Calosc TUTAJ


Rytuały tybetańskie: pięć kroków do zdrowia

Nieskomplikowane, zajmujące niewiele czasu, dobre na wszystko – tak zachwalają ci, którzy wykonują je regularnie. Redukują stres,
dają energię na cały dzień, pozwalają zachować młodość i zdrowie.

Calosc TUTAJ

Kategorie: Ciekawe artykuly

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: