ogloszenia

Nowa ksiegarnia Krzysia Zorde

Krzysiek Zorde
W piątek, 28 października, otworzyła swoje podwoje nowa i zupełnie wyjątkowa Księgarnia BookBook w Krakowie. Księgarnia połączona z kawiarnią literacką mieści się na krakowskim Kazimierzu, w pięknej kamienicy przy ul. Krakowskiej 41.
Otwarcie uświetnił koncert Magdy Bożyk z zespołem oraz dyskusja Katarzyny Majgier i Teresy Bętkowskiej o miłości, zdradach, kłamstwach i tajemnicach mieszkańców Krakowa nawiązując do książki „Kuchennymi drzwiami. Gra pozorów”, Wydawnictwo Zwierciadło.
bookZ okazji inauguracji Księgarni do 15 listopada obowiązuje 30-proc. rabat dla wszystkich Klientów.
Księgarnie BookBook należą do ogólnopolskiej sieci księgarń należących do Przedsiębiorstwa Dom Książki Sp. z o.o. Księgarnia na krakowskim Kazimierzu będzie 83 jednostką sieci.
Dzięki bliskiej współpracy z wydawcami księgarnie BookBook mają do zaoferowania klientom szeroką ofertę kulturalną, zaś korzystając z wieloletniej tradycji księgarskiej Domów Książki, sieć BookBook kładzie nacisk na zachowanie w księgarniach przyjaznej, rodzinnej atmosfery i fachowej obsługi doświadczonych księgarzy.
BookBook zaprasza na kolejne spotkania w Księgarni BookBook zawsze o godz. 19:
8.11. „Dawaj czasy!” (DW Rebis) Śladem zbrodni Armii Czerwonej nie tylko na krakowskim Kazimierzu idzie pisarz i historyk Stanisław M. Jankowski, jego gościem jest Maria Bielec.
9.11. O tym, kiedy szansa na zrealizowanie za granicą projektu stała się udziałem polskich architektów opowie prof. Małgorzata Omilanowska, autorka „Budowanie na obcej ziemi”, TAiWPN Universitas.
15.11. prof. Zbigniew Białas, autor „Korzeńca” opowie o najnowszej książce „Nebraska”, Wydawnictwo MG.
W załączniku przesyłam logotyp BookBooka. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.
Sieć serdecznie zaprasza również do obserwowania nas na Facebooku oraz Instagramie:

Kategorie: ogloszenia

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.