Uncategorized

Szyfry: wersalski i arabski-emigracja z Josz

Przetlumaczyla i przyslala

Olga Degani


ODSZYFROWANE SZYFRY: WERSALSKI I ARABSKI, TYCZĄCY EMIGRACJI PALESTYŃSKIEJ Z JUDEI I SAMARII.. Jeśli Palestyńczycy emigrują, ile z nich emigruje i dokąd? Mówiono nam że czas działa na ich korzyść. Nie przypadkowo, jedną z najlepiej pilnowanych tajemnic jest, już rozwiązany, szyfr władz palestyńskich. Jaki jest związek pomiędzy szyfrem wersalskim a

154772948

154772948

Od dawna wielu z nas pyta: jeśli Palestyńczycy emigrują, ile z nich emigruje i dokąd? Mówiono nam że czas działa na ich korzyść. Nie przypadkowo, jedną z najlepiej pilnowanych tajemnic jest, już rozwiązany, szyfr władz palestyńskich. Jaki jest związek pomiędzy szyfrem wersalskim a szyfrem Josz* ?  

 
Odszyfrowane szyfry: wersalski i arabski, tyczący emigracji palestyńskiej z Josz*.
 
Ludwik XIV rządził Francją pięć dziesięcioleci. Był to okres zawistnych rywalizacji o dominację pomiędzy państwami europejskimi, spiski, intrygi i atmosfera podejrzliwości i sekretów. Dlatego, oprócz inwestycji we wspaniały ogród w Wersalu (na zdjęciu), w Armię i we Flotę, Ludwik XIV (art. po hebrajsku) zainwestował w szyfr, jeden z najsprytniejszych szyfrów kiedykolwiek wymyślonych  .
 
Głównym szyfratorem króla był Antoine Rossignol (1600 – 1682, rossignol to słowik po francusku), potem jego syn i wnuk. Młody król i jego chytry doradca, kardynał Richelieu  (art. po hebrajsku) przyznawali ważność szyfrowaniu i prosili Rossignola o stworzenie przemyślnego szyfru. Udało mu się i wszystkie listy i rozkazy królewskie, znalezione po latach, pozostały nierozszyfrowane aż do XIX wieku. Rossignol był tak zdolny w szyfrowaniu i w odszyfrowaniu,  że do dzisiaj w żargonie francuskim jego nazwiska używa się także w znaczeniu “wytrych”. 
 
1. Przez dziesiątki lat propaganda palestyńska opiera się na świętości “cumud” (przywiązanie do ziemi) – kto tego przestrzega jest “camad” – i na romantyce blefów, którymi udało się oszukiwać wielu izraelczyków. Arabowie przywiązani do swoich drzew oliwnych i wiele innych legend, które jeszcze opowiadają do dzisiaj ( co prawda nie z takim jak niegdyś powodzeniem) i sprzedają tym, którzy jeszcze chcą te blefy kupić, na Zachodzie. Czyli, jak twierdzą, przywiązani do ziemi Arabowie nie odchodzą, a czas działa na ich korzyść.
Był to szyfr, któremu wielu z nas wierzyło. Niektórzy próbowali z nim się zmierzyć i go rozszyfrować, mam na myśli Yorama Ettingera (art. po angielsku) i jego zespół, a także demografa i założyciela miasta Ariel, Jakuba Faitelsona (art. po hebrajsku) Oczywiście było wiele przeszkód wplecionych w ten szyfr, na przykład powoływanie się na  “demografów” izraelskich, którzy bezkrytycznie przejęli ten szyfr od Palestyńczyków i przez kilkadziesiąt lat szerzyli strach wśród publiczności izraelskiej, że jesteśmy straceni. Także media oficjalne, które rozpowszechniają to jeszcze do dzisiaj.  Jednak, na świecie zaczynają rozumieć ten blef. (po angielsku)
2. Zajmujący się odszyfrowaniem szyfru palestyńskiego wykryli, że palestyński Centralny Urząd Statystyczny (powstał w czasach błogosławionej aliji z ZSRR, aby ją zrównoważyć swoimi fikcjami ) używa kilku prostych sztuczek, aby pomnożyć ilość Palestyńczyków. Na przykład:
– Nie zawiadamiają o zgonach, ludzie żyją tam wiecznie. (Fajtelson: nie ma raportów w ilości dwóch trzecich zgonów.) Daje to kilka korzyści: podnosi ilość Palestyńczyków wobec Izraelczyków, stwarza wrażenie jakoby było to “państwo”,  stwarzając pewien nacisk na nas; oraz daje powód do otrzymywania pomocy pieniężnej dla władz Palestyńskch, opłacanej “według głowy”, uprawnia rodziny do zapomóg pieniężnych, bo też płacone są według głów; ponadto umożliwia fałszowanie wyborów jak te, przewidywane jesienią do administracji miejskich.
– Liczą obywateli wschodniej Jerozolimy podwójnie. Raz jako arabscy obywatele Izraela, drugi raz jako obywatele Władz Palestyńskich (dlatego w Izraelu jest tylko 14.5% obywateli muzułmańskich). I nagle, hop ! podskoczyli do 600 000 tysięcy, zamiast 300 000.
– Liczą podwójnie tych Palestyńczyków. którym rządy porozumień w Oslo nadały pełne obywatelstwo  w ramach łączenia rodzin. (obecnie wstrzymano nadanie obywatelstwa). Było ich 140 tysięcy, obecnie liczą ćwierć miliona, ale Władze Palestyńskie dalej ich liczą podwójnie, raz jako Palestyńczyków i drugi raz jako Arabów izrelskich i tak ich liczba podniosła się do pól miliona.
– Władze Palestyńskie liczą tych Palestyńczyków którzy wyjechali z Josz*, wyemigrowali i nie wrócili nawet po dziesiątkach lat. W Izraelu nazwisko emigranta automatycznie jest wykreślane ze spisu jeśli nie wrócił po dwóch latach. Tam, Palestyńczycy którzy wyjechali do Chile nawet po 30 latach, w dalszym ciągu  istnieją w spisie jako pełnoprawni obywatele. To oczywista fikcja. Ale to nie przeszkadza naszym mediom “Informować” powielając ich fikcje, bez żadnego sprawdzania.

– Ignorują gwałtowny spadek dzietności  (2.7 dzieci na matkę arabską w Josz* – art. po polsku) wobec 3.1 z matki żydowskiej w Izraelu i około 6 dzieci z matki żydowskiej w Josz* i dalej okłamują tych demografów izraelskich którzy straszą bombą demograficzną.

– Najważniejsze, i to jest tematem tego artykułu : skrywają pedantycznie w tajnym szyfrze pospieszną emigrację Arabów z Judei i Samarii i, na ile to możliwe, także z Gazy.

Calosc TUTAJ

Wszystkie tlumaczenia Olgi

TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

5 odpowiedzi »

 1. Kaul, oficjalne dane palestyńskie kłamią, ale są powielane przez rózne oficjalne czynniki w Izraelu i na świecie. Oficjalnym danym palestyńskiego Biura Statystyki zaprzeczają inne dane palestyńskie i międzynarodowych różnych instytucji podanych w tym artykule.

  Z innego artykułu podaję: ilość Arabów w Josz wynosi 1.7 miliona.(po hebrajsku, właśnie tłumaczę):
  http://theettingerreport.com/%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D—%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99/%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A1-%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%AA-%D7%94%D7%96%D7%9E%D7%9F-%D7%94%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%AA.aspx

 2. @Kaul, nie bardzo rozumiem. Czy twierdzisz, że autor tego artykułu kłamie? Na jakiej podstawie z taka pewnością siebie podajesz dane o liczbie ludności arabskiej? Masz jakieś tajne (zaszyfrowane) źródła? Jak już wypuściłeś parę z ust, to podziel się z nami. Na razie tego artykułu nie nazywalbym bzdurami. Na temat demografii Izraela czytałem niejeden artykuł. Okazuje się, że czas pracuje na naszą korzyść.

 3. A ja poznalam kilka Palestynek i Palestymczykow, ktorzy maja izraelskie obywatestwo i sa bardzo z tego zadowoleni. Jeden z nich zaprosil nas, licznych ochotnikow pracujacych w kibucu Neve Yam nawet na wesele swej corki. No i pelno Palestynczykow podrywa zydowki, bo do islamskich bab nie maja zadnego dojscia Viki

 4. Bzdury i nasdzieje ze oni znikna i swiat bedzie inny
  OK to ich nie jest 1.8 (Gaza) + 2.5 (YOSZ) tylko 3 miliony tam i 1 milion tu
  Nadal sytuacja jest jaka jest

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.