3 odpowiedzi »

 1. WITAM,

  TU NIE CHODZI TYLKO O WYNIKI, KTORE DOBRZE SA UWIDOCZNIONE.
  WAZNOSC JEST W PRZYCZYNIE, ZACYTOWANEJ W TORZE.

  WSROD ZYDOW NIE MOZE BYC PRZYWODCA BEZ RODZINY I BEZ DZIECI.
  TO JEST MADROSC NASZEJ TORY I FILOZOFIA ZYCIA.

  WSZYSTKO INNE PROWADZI DO KLESKI I NIHILIZMU.

  POZDRAWIAM ZOSIA

 2. Rosja ma problem jeszcze poważniejszy, bo jej dzietność jest niższa od europejskiej. Niedaleko za nimi gna Polska do klubu geriatrycznego w którym królują już Japonia i Korea. W obliczu niemrawych osiągnięć europejskich mężczyzn i ich zapracowanych połowic, przyszłością Europy są jurni młodzieńcy muzułmańscy.
  A że ta przyszłości jest związana ze skokową zmianą kulturową. Nie problem Merkel ani Junkcersa. Nie będzie ich na świecie kiedy demografia pokona ostatecznie kulturę zachodnią. Niech się martwią dzieci innych. So who cares?

 3. Zgadzam sie z ta wypowiedzia, juz dawno tak widze polityke Merkel- zadne zainteresowanie przyszloscia (nic dla polepszenia edukacji, nic zeby umozliwic dobrze wyksztalconym kobietom powrot do zawodu po porodzie, zedne inowacyjne inwestycje- za to otwarcie granic dla “migrantow” , drukowanie pieniedzy na potege, kontrola mediow- to wszystko sa fakty). Policja tutejsza juz w wielu miastach nie wchodzi do pewnych dzielnic- podobnie we Francji, prawnicy wydaja wyroki pelne wyrozumienia dla postepku mlodego muzulmanina, ktory zabil siostre zeby uratowac dobre imie rodziny…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.