Uncategorized

Dzieci Palestyny poświęcą swoją krew i swoje ciała


Przyslala Katharina Dr.Gasinska-Lepsien


Jak każdego roku latem i jak codziennie podczas nauki w finansowanych przez Zachód szkołach dzieci Gazy uczą się dziedzictwa Adolfa Hitlera i przygotowują się do roli morderców. Podczas gdy w szkole dowiadują się, że „Hitler miał rację”, na letnich obozach uczą się, jak zabijać. Ta trwająca latami zbrodnia przeciwko ich dzieciństwu ignorowana jest przez Organizację Narodów Zjednoczonych, przez organizacje obrony praw człowieka, przez organizacje obrony praw dzieci i przez postępową prasę. Czy systematycznie okłamywani przez tę prasę ludzie nie protestują, bo nie wiedzą, czy nie wiedzą, bo nie chcą wiedzieć i w gruncie rzeczy nie mają nic przeciwko takiemu łamaniu charakterów tych dzieci? Brak na ten temat badań zarówno dla polskiego społeczeństwa, jak i dla innych społeczeństw zachodnich. Domysły i podejrzenia nie mogą zastąpić takich badań.


Poniżej  informacja MEMRI o tegorocznych obozach dla dzieci w Gazie. ***

Ahmad Al-Ra’I, rzecznik letnich obozów pod nazwą “Miecz Jerozolimy”, powiedział, że obozami kierują trenerzy i dowódcy z Brygad Al-Kuds i że wpajają chłopcom wojskową wiedzę i umiejętności, które umożliwią im  przeciwstawienie się wrogowi na „następnym etapie”. “Abu Omar,” dowódca Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu (PIJ) odpowiedzialny za szkolenie na letnich obozach “Miecz Jerozolimy” powiedział, że dowódcy szkolą uczestników obozów, by mogli iść w ślady swoich ojców. Powiedział, również że dzieci poświęcą swoją krew i swoje ciała w imieniu arabskich i islamskich narodów, “które zachowują milczenie o naszej sprawie”. Mówił o tym w programie o tegorocznych obozach dla młodzieży w telewizji Al-Quds Al-Youm TV nadanym 29 czerwca 2021.(Więcej o indoktrynacji i militarnym szkoleniu na palestyńskich letnich obozach jest w klipach MEMRI TV nr 8947894089347333615161455577 i 5025.)

Aby zobaczyć klip nastolatka z letniego obozu Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Ahmad Al-Ra’I, rzecznik letnich obozów PIJ: W sprawie programów militarnych, jak widzicie za mną… Bracia, którzy są odpowiedzialni za te programy, są trenerami i dowódcami Brygad Al-Kuds, więc mogą wpoić chłopcom  wojskową wiedzę, nauczyć ich, jak wypełniać misje, jak również wojskowych umiejętności, takich jak pozycja strzelecka, kamuflaż, strzelanie w biegu i miejska walka, więc na następnym etapie, z wolą Allaha, ci chłopcy będą w stanie przeciwstawić się rabującemu wrogowi i zmasakrować mu twarz w następnej wojnie.

[…]

Uczestnik obozu mówi: Hitler zostawił kilku z was przy życiu, żeby “pokazać nam, jak nikczemni jesteście… Rozedrzemy wasze ciała na strzępy naszymi rakietami”


Inny uczestnik szkolenia: 
Nie przyszliśmy tutaj, żeby się cieszyć lub bawić, ani nic takiego. Przyszliśmy z naszymi duszami, naszą krwią, naszymi męczennikami i naszymi rannymi, żeby poświęcić się dla Palestyny i dla naszego ludu.

[…]

Zapytaliśmy Hitlera, dlaczego zostawił niektórych z was przy życiu.  

Zrobił to, żeby pokazać nam, jak jesteście nikczemni. Przyjdziemy do was spod ziemi i wbijemy strach w wasze serca, i nad ziemią rozedrzemy wasze ciała na strzępy naszymi rakietami. Zmykajcie do schronów, myszy, synowie Żydówki!

[…]

Dowódca szkolenia na obozie: “Dzieci Palestyny poświęcą swoją krew i swoje ciała”  

Abu Omar, dowódca szkolenia na obozie: My w Islamskim Dżihadzie i w Brygadach Al-Kuds szkolimy wojowników, uczymy te lwiątka mocy serca, mocy wiary i odwagi. Uczymy ich sztuki walki z wrogiem, który zagrabił naszą ziemię. Uczymy ich taktyki i umiejętności obchodzenia się z bronią, jak również środków bezpieczeństwa. Mówimy do wroga: Te dzieci chwyciły za tę broń i szkolimy je, jak jej używać, jak również jakie podjąć środki bezpieczeństwa, żeby poszły w ślady swoich ojców z wolą Allaha.    

[…]

Dzisiaj mówimy arabskiemu i islamskiemu narodowi: Z wolą Allaha, te dzieci poświęcą swoją krew i swoje ciała, tak jak robiły to podczas [bitwy] “Miecz Jerozolimy”. W imieniu narodów, które zachowują milczenie w naszej sprawie.


Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

Dzieci Palestyny poświęcą swoją krew i swoje ciała

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.