Uncategorized

Żydowskie przywództwo Niemiec kontra Izrael


Żydowscy przywódcy Europy mogą wkrótce znaleźć się w izolacji od własnych wyborców i przeciwstawić się ludowi i rządowi Izraela, z których wszyscy w końcu uznają swoich prawdziwych przyjaciół w niemieckiej polityce.

Daniel Pipes

Przetlumaczyl Sir Google Translate

Niemieckie partie polityczne mają oczywiście swoje różnice. Ale wszyscy mogą się zgodzić co do jednego: że cywilizacyjna partia cywilizacyjna zwana Alternatywą dla Niemiec (Alternative für Deutschland, AfD) nie powinna mieć żadnego przedstawicielstwa w Bundestagu (parlamencie).

Nietrudno zrozumieć, dlaczego, skoro bezczelna otwartość AfD na rzecz zachodniej cywilizacji, Stanów Zjednoczonych i Izraela bardzo ich denerwuje. Tak więc, gdy zbliżają się wybory, inne partie łączą się, aby zdyskredytować AfD. Biorąc pod uwagę, że są to Niemcy, najpotężniejszą metodą jest splamienie ich antysemityzmem. A żeby zrobić to najskuteczniej, Żydzi muszą poprowadzić szarżę.

To wyjaśnia, dlaczego Centralna Rada Żydów Niemiec (Zentralrat der Juden, ZdJ) zainicjowała dokument, który poparło nie mniej niż 68 innych organizacji żydowskich. Zatytułowany „ Żydzi przeciwko AfD ” wzywa Niemców do głosowania na jakąkolwiek partię inną niż AfD. Jego przesłanie nie jest subtelne: „Głosuj na bezsprzecznie demokratyczną partię [ zweifelsfrei demokratische Partei ] 26 września 2021 r. i pomóż usunąć AfD z niemieckiego Bundestagu”.

Dokument, wydany 9 września, oskarża AfD o „sianie spustoszenia” w parlamencie i nazywa go ojczyzną „antysemitów i prawicowych ekstremistów”, którzy angażują się w „rasizm i mizantropię”. Co więcej, sygnatariusze twierdzą nawet, że są „przekonani, że AfD jest… partią antyreligijną [ religionsfeindliche ]”.

Organizacje te obejmują również niektóre duże i uznane międzynarodowe nazwiska, w tym American Jewish Committee, B’nai B’rith, The Claims Conference, European Jewish Congress, Jewish National Fund, Limmud, The Maccabi Games, Ronald S. Lauder Fundacji, Związku Żydów Postępowych i Światowego Kongresu Żydów.

Na początek warto zauważyć, że wszystkie niemieckie i amerykańskie organizacje zwolnione z podatku, które popierają to oświadczenie, bardzo wyraźnie łamią prawo, opowiadając się za sposobem oddawania głosów. Nagłówek dokumentu zawiera dziecinną grafikę strzałki skierowanej w dół, odwracającej strzałkę skierowaną w górę AfD. Co dziwne, ZdJ ani razu nie wymienia nazwy partii w tym dokumencie, tylko „AfD”, jej inicjały, jak gdyby wymienienie pełnej nazwy ją splamiło.

Dzień później na ten wybuch zareagowała organizacja Żydzi w AfD (Juden in der AfD, JAfD). Zaczęło się od odnotowania, że ​​ZdJ otrzymuje od rządu prawie cały swój 13 milionów euro rocznego budżetu – więc oczywiście jest to zgodne z rządową linią. Zauważa również, że „w tym apelu wzięły udział tylko finansowane przez państwo [niemieckie] organizacje żydowskie. Niezależne organy żydowskie, takie jak miesięcznik Jüdische Rundschau i konserwatywne stowarzyszenia żydowskie, takie jak Chabad Germany, nie są reprezentowane”.

Pogarsza się. Centralna Rada Żydów, zauważa Chaim Noll, niemiecko-izraelski autor, „jest wyjątkową instytucją, która nie istnieje w innych krajach, a także jest nieznana w judaizmie. Jest to jedna z instytucji państwowych finansowanych przez rząd federalny, administruje Żydów w kraju… To, że Żydzi podlegają życzeniom rządu, jest szczególną tragedią Żydów w Niemczech; w innych krajach społeczności żydowskie są autonomiczne”.

Co do treści, JAfD trafnie argumentuje, że „AfD zrobiła więcej dla ochrony życia żydowskiego niż jakakolwiek inna partia w niemieckim Bundestagu”. W szczególności z powodzeniem zainicjowała zakaz działalności Hezbollahu i ruchu BDS, a także pracuje nad usunięciem środków z UNRWA i zniesieniem wymagań dotyczących etykietowania produktów żydowskich z Zachodniego Brzegu.

Osobiście byłem tego świadkiem siedząc w Bundestagu 14 marca 2019 r., kiedy przeprowadzono głosowanie wzywające rząd niemiecki do głosowania przychylnie na Izrael w ONZ. Członkowie AfD zagłosowali za tym wnioskiem 89 proc., około 350 razy więcej niż ¼ z 1 proc. partii rządzących, które do nich dołączyły.https://ecdn.firstimpression.io/static/html/obd_banner.html

Ta sprzeczka ilustruje głęboką prawdę o smutnych żydowskich przywódcach Europy: związani z establishmentem, poświęcają większość swoich syjonistycznych skłonności, by pozostać w jego łaskach. (Aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego wzorca, zobacz mój artykuł Europe’s Jews vs. Israel . ) Tak chciwie kłaniają się rządowi, że nawet przekonali obecnego ambasadora Izraela w Niemczech, Jeremy’ego Issacharoffa , by poruszył protokół dyplomatyczny, otwarcie zaatakował AfD i bronił Partie antyizraelskie w Niemczech.

W końcu jednak leżące na wznak przywództwo żydowskie w Europie znajdzie się w izolacji od swoich własnych wyborców i będzie przeciwstawiać się ludowi i rządowi Izraela, z których wszyscy w końcu uznają swoich prawdziwych przyjaciół w niemieckiej polityce. AfD jest daleki od ideału, ale najlepiej pasuje do tego opisu.


Żydowskie przywództwo Niemiec kontra Izrael

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. Stawiają na na złego konia. Żydzi są listkiem figowym cynicznych polityków niemieckich ,szczególnie tych z CDU i NIemcy zrobią wszystko, łącznie z rezurekcją, aby tylko pokazać światu że patrzcie ludzie jak Żydzi prosperują u nas.
    Ten niedźwiedzi uścisk nie wyjdzie Żydom na dobre. Co było, może stać się znowu.

    Chyba wszystko na temat antysyjonizmu i praktycznie antysemityzmu Niemiec i Niemców już zostało powiedziane.
    Dla chętnych do lepszego zrozumienia stanu gminy żydowskiej w Niemczech polecam niedawny artykuł Chaima Nolla w “Achgut.com”, https://www.achgut.com/artikel/der_zentralrat_fuer_juden_wenig_hilfreich
    Dziękuję Kasi za podrzucenie tego artykułu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.