Uncategorized

“Rolls Royce” wśród smartfonów za 14 tys. dol.

 

Solarin, bo tak brzmi jego nazwa, zapewnia najbardziej zaawansowaną technologię zachowania prywatności, jaka dostępna jest obecnie na świecie.

smartphonJak podaje Sirin Labs, firma stworzyła najbardziej zaawansowane urządzenie mobilne, które w połączeniu najwyższymi standardami zapewniającymi prywatność, działa szybciej niż jakikolwiek inny telefon i zbudowany jest z najlepszych dostępnych materiałów na świecie.

“W dobie cyberataków na całym globie Solarin jest pionierem nowych urządzeń zapewniających klientom zachowanie niezbędnej prywatności przy obsłudze informacji biznesowych o dużym znaczeniu” – mówi Tal Cohen, prezes i współzałożyciel Sirin Labs.

Urządzenie wyprodukowane przez Sirin Labs dostępne jest w sprzedaży w Londynie od 1 czerwca w sklepie Mayfair, a od 30 czerwca znajdzie się w sprzedaży w Harrods.

 Luksusowe, drogie smartfony nie są na rynku fenomenem. W 2006 r. Nokia wypuściła na rynek urządzenie “Signature Cobra” za 310.000 dolarów, a w 2011 r. pojawił się smartfon “Constellation” za 5.000 dolarów.
Przyslal Lucjan Fram
reunion-691.jpg

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.