Ciekawe artykuly

Inne spojrzenie cz.2

.

Izhak Walfish


 

Ameryka plonie. Terrorysci opanowali miasta rabujac sklepy i mordujac niewinnych ludzi a szczegolnie policjantow.
Po bestialskim zamordowaniu murzynskiego obywatela z Minneapolis George Floyda przez miejscowego bialego policjanta wszelkie naturalne hamulce przeciwko zbrodniom zniknely. Wszystko stalo sie dozwolone, nie ma nawet problemu w zabojstwie 77-letniego eks-policjanta tylko dlatego ze nie byl po wlasciwej stronie barykady.

 

Jak zwykle w Ameryce terrorystyczna lewica (Demokraci) gdy nie sa przy wladzy calkowicie popieraja chaos, przemoc fizyczna i agresje. Natomiast z drugiej strony prawica (Republikanie) popieraja prawo i porzadek.

 

Nie organizuja tez policyjnych zamachow na legalnie wybranego prezydenta USA.
Dodam tylko, ze w ostatnio ujawnionych dokumentach FBI sa dowody na bezposrednie zaangazowanie eks-prezydenta Barak Husein Obamy w tych konspiracjach. Oczywiscie prawica ma tez swoich szalencow i nawiedzonych, ale o ile wiem nie ma wrod nich ludzi na oficjalnych panstwowych stanowiskach.
U Demokratow az sie od nich roji.

 

Wymieniam tylko wibitnie razacych:

 

1- trzy antysemitki kongresmenki z Kalifornii i ich blizka przyjaciolka wariatka A.O. Cortez.

 

2- glupi DeBlazio. Glupich przewaznie sie nie wspomina ale jednak jest on burmistrzem miasta Nowego Jorku.

 

3- dwoch moich amchu,(rodak po zydowsku) pajace z kongresu i senatu Nadler i Shumer. Kto powiedzial ze Zydzi to madry narod?

 

4- jako ostatni na dzisiejszej liscie moj najulubienszy tez amchu z Brooklinu B. Sanders, ktory od dziesiatek lat probuje sprzedac Amerykanom komunizm.

 

Koncze zanim wpadne w oko przeciwnikom ale wiem ze i tak mi nie popuszcza.
Izhak Walfish
PS. Jezeli wymienione nazwiska sa nieznane prosze o pytania.

7 odpowiedzi »

 1. Zgadzam sie calkowicie z wizja Izhaka.
  Niestety..
  Lewica zdegeneruje w anarchie i przerodzi sie w dyktaturę.
  A Żydzi maja obsesje naprawiania świata i sa ślepi na żałosne tego rezultaty – to wrecz jakaś genetyczna choroba umysłowa, od Jezusa po komunistów..
  Teraz zachciało im się rewolucji, klękania i mycia nóg Murzynom.
  Good luck…

 2. Nie zgadzam się z tak uproszczoną wersją burzliwych wydarzeń z USA. Nie trzeba też upolityczniać tego wydarzenia, ponieważ zarówno demokraci jak i republikanie głośno sprzeciwiają się przemocy policji na cywilach- szczególnie cywilach pochodzenia afro-ametykaļskiego, którzy systemowo są nękani, prześladowani i zabijani przez rasistowskich policjantów w USA. Kim trzeba być, by nie rozumieć tej masywnej przemocy? Przemocy, trwającej od czasów niewolników w Ameryce? Zamieszki są spowodowane dominującą agresją, mających licencję na zabijanie… Są wyrazem bezsilności grupy, która nie posiada reprezentantów w żadnej z politycznych partii USA. To co autor nazywa innym spojrzeniem, ja nazywam starym rasizmem. Im szybciej wymrą takie infantylne spostrzeżenia, tym lepiej dla amerykańskiej progresywności i zapewnieniu równych praw wszystkim obywatelom, niezależnie od koloru skóry, czy wyznania.. Wstyd Izhak Walfish, przez takich jak Ty Żydów nazywa się ksenofobami i rasistami.. WSTYD!

 3. Jak zwykle ….starania żydowskich aktywistów udowodnić , że zwalczanie jakiejkolwiek anomalii społecznej dotyczącej wszystkich i wszystkiego są im dużo bliższe niż zwalczanie antysemityzmu ,nie przyniesie nam Żydom nic oprócz jeszcze większej ilośći żydożerców. Oni walczą przeciw rasizmowi w USA a w świecie arabskim już rozpowszechniają karykatury izraellczyka ( czytaj Żyda ) , który dławi Palestyńczyka podczas kiedy amerykański policjant obok dławi murzyna …
  Zachęcam o przeczytanie moich poprzednich komentarzy o tych przepełnionych ambicjami „amchu” z kompleksem Mesjasza , zbawiciela ludzkości

 4. Trudno dyskutować o czymkolwiek, jeżeli atutami informacyjnymi są jedynie takie słowa jak „wariatka”, „głupi”, „pajace” itp.
  Jednak uważam, że warto, nawet powinno się sprostować pewne informacje, które nie są ewidentnie zgodne z prawdą.
  Niestety, jest wiele przypadków rabunków, chuligaństwa i ataków na policjantów, ale określenie tego mianem „terroryści opanowali miasta”, jest tak ogromnym zniekształceniem prawdy, że aż zadziwia! Nawet Fox News wyraźnie pokazuje protesty, w których przeogromną większość stanowią pokojowo protestujący ludzie: biali, czarni, o innych kolorach skóry, studenci i emeryci, mężczyźni i kobiety, przedstawiciele wszystkich religii i partyjnych powiązań!

  Anonsowanie, że “w Ameryce terrorystyczna lewica (Demokraci) gdy nie sa przy wladzy, calkowicie popieraja chaos, przemoc fizyczna i agresje”, pomija całkowicie fakty o dużym zaangażowaniu się w tą agresję elementów antysemickich, neo-nazistowskich i biało-supremacyjnych.

  Stwierdzenie, że “B. Sanders, od dziesiatek lat probuje sprzedac Amerykanom komunizm”, jest też tak niezgodne z prawdą, że graniczy wprost z propagandą.
  Sanders nie próbuje sprzedawania komunizmu, ale stara się o wprowadzenie większych atrybutów socjalistycznych, które uważa są potrzebne w zatrzymaniu rosnącej skali nierówności w USA. Jest OGROMNA różnica między socjalizmem, a komunizmem!
  https://www.diffen.com/difference/Communism_vs_Socialism
  Poza tym warto przypomnieć, że:
  zagwarantowana publiczna edukacja
  publiczna transportacja
  straż ogniowa,
  biblioteki
  Social Security
  Medicare/Medicaid
  więzienia
  publiczna edukacja
  publiczne parki
  publiczne szpitale
  policja
  publiczne drogi
  urząd pocztowy
  to są wszystko socjalistyczne serwisy z których wszyscy ochoczo korzystamy.

  Nie mogę się też powstrzymać od osłupienia słysząc opinię, że:
  „prawica ma tez swoich szalencow i nawiedzonych, ale o ile wiem nie ma wśród nich ludzi na oficjalnych panstwowych stanowiskach” (sic!)

  Rzeczywiście…

 5. Mieszkam w Polsce i ta lewacka zaraza jest tu od dawna obecna. Wiele lat kradła pieniądze Polakom. Kiedy widzę jak demonstrują na ulicach Warszawy ludzie, którzy żyją z marnych pensji to się śmieję z ich naiwności. Oni walczą za darmo o kasę dla tych kilku sk..synów, którzy Polskę całe lata okradali i dalej chcą to robić.

 6. Rewolucja kulturalna (Chiny 1966-1976) – USA ( 2020-…)

  Łatwo rozpoznać wspólne elementy:
  W USA są neofici, żądania rozwiązania policji miejscowych, przymusowe konwersje, samokrytyka towarzyszy i towarzyszek na wiecach, płomienne artykuły w prasie zaangażowanej i nawet denuncjacje rodziców przez ich własne dzieci, na FB i na demonstracjach.

  Jak za Stalina i Mao Dzedonga.

 7. Rewolucja kulturalna (Chiny 1966-1976) – USA ( 1920-…)

  Łatwo rozpoznać wspólne elementy:
  W USA są neofici, żądania rozwiązania policji miejscowych, przymusowe konwersje, samokrytyka towarzyszy i towarzyszek na wiecach, płomienne artykuły w prasie zaangażowanej i nawet denuncjacje rodziców przez ich własne dzieci, na FB i na demonstracjach.

  Jak za Stalina i Mao Dzedonga.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.