Uncategorized

Inne Spojrzenie cz. 3

.

Izhak Walfish
 


Zmagania prezydenta Trumpa z lunatykami partii demokratycznej i Fake News.

 

1.

 

W 2016 roku Trump wygral prezydenckie wybory w USA.
Alez skad, to nie mozliwe przeciez Hillary Clinton miala ta pozycje zapewniona, wsciekle lametowaly blyszczace gwiazdy Hollywoodu. Trump ten rasista i antysemita okradl nas i oszukal.
Przez kilka tygodni  szukano w urnach wyborczych jakichkolwiek sladow i dowodow. Oczywiscie oszustwa nie bylo. Wscieklosc lewicy wzrosla. Po krotkim  czasie wyszla genialna teoria o wspolpracy Trumpa z Putinem. Media bez przerwy produkowala fake news o interwencji Rosji i zdrady narodu amerykanskiego przez Trumpa. Amerykanski Kongres powolal komisje Mullera, ktora przez poltora roku szukala dowodow zdrady wydajac 40 milionow dolarow z kieszeni podatnikow. Wyrok Komisji byl jednoznaczny: Nie znaleziono zadnych dowodow.
2.

W 2019 roku wyplynela Ukrainska afera z bezprawnego podsluchu FBI rozmowy dwoch prezydentow Trumpa i nowego prezydenta Ukrainy W.Zelenskiego. Na podstawie krorej oskarzono Trumpa o zadanie lapowki w zamian przyznania miliardowej pozyczki dla Ukrainy. Wiekszoscia glosow w Kongresie przeglosowano przez Demokratow uchwale o impeachment – kryminalne oskarzenie.  Tylko zdrowy rozsadek deputowanych w Senacie uratowal caly system demokracji w USA przed kompromitacja. Jak wskazuja ostatnio publicznie ujawnione nagrania wspomnianych prezydentow to byla tylko normalna rozmowa.

3.  

Niespodzianie i gwaltownie rozprzestrzenila sie epidemia Covid-19. Trump byl jeden z pierwszych ktory zrozumial jej niebezpieczenstwo i szybko anulowal loty do Chin-zrodla groznego wirusa. I znow Demokraci znalezli pretekst zeby oskarzyc go o rasizm i dyskryminacje szczegolnie narodu chinskiego.
Po miesiecznym zaprzeczaniu Chinczycy przyznali sie do rozprzstrzenienia wirusa. Oczywiscie nie bylo zadnego sprostowania w mediach tylko nowe absurdalne zarzuty pod adresem Trumpa o jego opieszalej dzialalnosci przeciwko epidemii.
Prezydent nazwal te zaraze chinska idepidemia  co spowodowalo negatywna i agresywna reakcje ze strony zrodel medialnych.

 

Pomijajac obecne zamieszanie jakie ogarnelo caly kraj zycze   prezydentowi druzgotajacego zwyciestwa w zblizajacych sie wyborach!

Wszystkie wpisy Izhaka

TUTAJ

 

Kategorie: Uncategorized

12 odpowiedzi »

 1. Obecne wydarzenia w USA potwierdzają niestety opinie Izaaka Walfisza.
  Wymiękła dobrobytem zachodnia cywilizacja oddaje walkowerem wszystkie swoje osiągnięcia cywilizacyjne i ustępuje pola anarchistom. Walka o władze w USA przypomina sąd Króla Salomona w sporze dwóch kobiet o dziecko: Demokraci sa gotowi poświecić spokoj i dobrobyt własnego kraju i zniszczyć własne miasta aby tylko złapać władze w swoje rece. Zobaczymy co będzie dalej…

 2. Komentarz do komentarza J. Popiela i innych.

  Klamliwe? Tak masz racje, pisanie prawdy jest szkodliwe tylko dla was, lewicy.Gdzie sa jakiekolwiek wypowiedzi lewicowych przywodcow, przeciwko wandalizmowi na tak zwanych “peaceful riots”. Nie widze rowniez sprzeciwu na prozbe, a raczej zadania likwidacji policji. Pozbycie sie policji jest bardzo wygodne dla Antify i BLM. Oni sa zorganizowani jak originalne bojowki hitlerowskie czy bolszewickie bandy.
  Gdzie sa prawicowe organizacje militarne? Znikly. One tez mialy swoje “peaceful riots” i
  zostaly zlikwidowane. Chyba slusznie bo nie tesknie za nimi, ale pozbyc sie policji jest samobojstwem. Nie ma innego okreslenia. Cofamy sie do czasow francuzkiej i pazdziernikowej rewolucji. Na poczatku sa piekne nic nie znaczace hasla, jak “Rownosc, Jednosc I Braterstwo”. Pozniej przychodzi anarchia a w koncu gilotyna i gulag.
  Dla zdobycia wladzy lewica jest gotowa oddac satanowi wlasna dusze. Wasi przywodcy nie kleczeli nad grobem G.Floyda. Byl to upokarzajacy akt przed Antifa i BLM.
  Pelosi i Schumer nie prosili o przebaczenie tylko blagali o swoje zycie krzyczac w sercu:
  Zabijajcie Republicanow, a nas pozniej.
  Wy nazywacie siebie postepowi progresywni liberalni. Jestescie poprostu robotami bez samodzielnego myslenia i wnioskowania nawet jezeli posiadacie tytuly naukowe!

 3. Komentarz do komentarza Alika Rotnera
  Na początek definicja socjalizmu z Wikipedii (moje podkreślenie):
  “Socialism is a political, social, and economic philosophy encompassing a range of economic and social systems characterised by social ownership of the means of production and workers’ self-management of enterprises. It includes the political theories and movements associated with such systems.”
  W linku autora o socjalizmie można przeczytać między innymi, pod Key Elements, że charakteryzuje go „collective ownership”, a niżej, pod Political System, że może „coexist with different political systems”. Z tą koegzystencją, to jest chyba trochę tak, jak z dowolnym kolorem w słynnej odpowiedzi Hery Forda na pytanie o możliwość wyboru koloru Forda T. Systemy mogą być różne, pod warunkiem że są socjalistyczne.
  Signum socjalizmu jest właśnie collective (social) ownership, a nie „socjalistyczne” serwisy, o których autor pisze, zresztą słusznie, że z nich ochoczo korzystamy. Te serwisy są o dziwo obecne od dawna w wielu zupełnie nie-socjalistycznych państwach, gdzie mówiąc nie-socjalistycznych mam na myśli nie tylko fakt, że mają gospodarkę rynkową opartą na prywatnej własności środków produkcji, ale także to, że w momencie wprowadzania przynajmniej dużej części tych serwisów nie były rządzone przez partie socjalistyczne/lewicowe. To typowa dla postaw lewicowych próba zmonopolizowania „zdobyczy” tzw. państwa opiekuńczego, konsekwencji przerostu którego jesteśmy zresztą teraz w wielu krajach świadkami. Moim zamiarem nie jest tutaj negowanie roli, jaką ruchy socjalistyczne/lewicowe odegrały dla wprowadzenia niektórych z elementów nowoczesnego państwa opiekuńczego, ale socjalizm to coś całkiem innego. Autor pisze, że Bernie Sanders „…stara się o wprowadzenie większych atrybutów socjalistycznych…” — well, give me a brake. Wystarczy spojrzeć na Berniego i jego ”mowę ciała”, aby zdać sobie sprawę, że to zupełny oszołom.
  I jeszcze jedno, o antysemityzmie rasistowskiego ruchu BLM i jego infiltracji przez islamistów w artykule o dziwo ani słowa. Autor pewnie tylko zapomniał.

 4. Komentarz Alika Rotnera
  Trudno dyskutować o czymkolwiek, jeżeli atutami informacyjnymi są jedynie takie słowa jak „wariatka”, „głupi”, „pajace” itp.
  Jednak uważam, że warto, nawet powinno się sprostować pewne informacje, które nie są ewidentnie zgodne z prawdą.
  Niestety, jest wiele przypadków rabunków, chuligaństwa i ataków na policjantów, ale określenie tego mianem „terroryści opanowali miasta”, jest tak ogromnym zniekształceniem prawdy, że aż zadziwia! Nawet Fox News wyraźnie pokazuje te marsze, w których przeogromną większość stanowią pokojowo protestujący ludzie: biali, czarni, o innych kolorach skóry, studenci i emeryci, mężczyźni i kobiety, przedstawiciele wszystkich religii i partyjnych powiązań!

  Anonsowanie, że “w Ameryce terrorystyczna lewica (Demokraci) gdy nie są przy wladzy, calkowicie popieraja chaos, przemoc fizyczna i agresje”, pomija całkowicie fakty o dużym zaangażowaniu się w tą agresję elementów antysemickich, neo-nazistowskich i biało-supremacyjnych.

  Stwierdzenie, że “B. Sanders, od dziesiatek lat probuje sprzedac Amerykanom komunizm”, jest też tak niezgodne z prawdą, że graniczy wprost z propagandą.
  Sanders nie próbuje sprzedawania komunizmu, ale stara się o wprowadzenie większych atrybutów socjalistycznych, które uważa, że są potrzebne w zatrzymaniu rosnącej skali nierówności w USA. Jest jednak ogromna różnica między socjalizmem, a komunizmem!
  https://www.diffen.com/difference/Communism_vs_Socialism
  Poza tym warto przypomnieć, że:
  zagwarantowana publiczna edukacja
  publiczna transportacja
  straż ogniowa,
  biblioteki
  Social Security
  Medicare/Medicaid
  więzienia
  publiczna edukacja
  publiczne parki
  publiczne szpitale
  policja
  publiczne drogi
  urząd pocztowy
  to są wszystko socjalistyczne serwisy z których wszyscy ochoczo korzystamy.

  Nie mogę się też powstrzymać od osłupienia słysząc opinię, że:
  „prawica ma tez swoich szalencow i nawiedzonych, ale o ile wiem nie ma wśród nich ludzi na oficjalnych panstwowych stanowiskach” (sic!)

  Rzeczywiście…”

 5. Trump już wygrał wybory w Izraelu. Przynajmniej 2/3 posłów popiera jego plan 100 i przynajmniej 3/4 zgadza się z amerykańskim uznaniem Jerozolimy i Golanu jako własności państwa żydowskiego. Osiągnięcie które doprowadza do szału skostniałych weteranów liberalizmu żydowskiego w USA.

  Tak samo zdobyłby mandat na prezydenta Izraela, za mniej więcej rok, gdyby zechciał do niego kandydować.

  Gospodarka amerykańska wraca szybko do życia i całkiem możliwe że jeśli zdoła wyjść pewnie i przekonywająco z recesji do terminu wyborów, Trump nadrobi wszystkie straty w opinii publicznej i wygra.

  Czego mu bardzo życzę, z powodów całkiem egoistycznych, za nic mając uszczęśliwienie świata i poprzestając na bezpieczeństwie i powodzeniu Żydów izraelskich.

 6. Nieprawdziwe wszystkie trzy argumenty.

  1. Raport komisji Muellera dokumentuje wiele dowodow ingerencji Rosji w wyborach 2016. Publiczne proszenie Rosji o interwencje przez Trumpa i wielokrotne klamstwa na ten temat (n.p. Helsinki) jest na pograniczu zdrady narodowej.

  2. Szantazowanie prezydenta Ukrainy przez Trumpa zostalo udowodnione przez przesluchania w kongresie USA.

  3. Trump wielokrotnie zlekcewazyl wczesne ostrzezenia o zarazie, co jest udokumentowane na wielu nagraniach.

  To jest bardzo szkodliwe publikowanie takich klamliwych bzdur jak „terrorystyczna lewica (Demokraci)”w pierwszej czesci wypowiedzi „Inne Spojrzenie”.

 7. W koncu rozumiem dlaczego Barak Husein Obama otrzymal pokojowa nagrode Nobla.
  Jezeli riot mozna nazwac “peaceful protest” to i cztery wojny spowodowane przez przemowienia tegoz Prezydenta w stolicach krajow arabskich mozna okreslic peaceful intervention.

 8. Komentarz do komentarza, a do którego, nie sztuka odgadnąć. Nie, świat nie dzieli się na kochających Trumpa i go nienawidzących. Zarówno w USA, jak i poza nimi, nie brakuje ludzi o pragmatycznym nastawieniu do polityki — bez ideologicznego kagańca — którzy bynajmniej nie kochają Donalda Trumpa, ale uważają go za znacznie mniejsze zło od oszalałych przedstawicieli lewicy i liberałów najróżniejszej proweniencji. Partia Demokratyczna to pędzący w stronę lewicowego totalitaryzmu runaway-train. Jednocześnie brakuje dzisiaj w USA, a także poza nimi, prawdziwie konserwatywnych polityków z wizją i kręgosłupem, a jednocześnie zdolnych komunikować swoje idee w nie tak infantylno-megalomański sposób, w jaki zdarza się to niestety czasami robić obecnemu prezydentowi USA. A wychodząc poza USA można powiedzieć ogólnie, że dzisiejsi politycy lewicowi to zupełne oszołomy, a liberalni i nawet duża część nazywających się konserwatystami kupiła niestety lewacką narrację świata. W takiej sytuacji popieranie Trumpa jest po prostu wyrazem zdrowego instynktu samozachowawczego. Związek z rozsądku, a nie z miłości. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

 9. Rysiu, Twój komentarz jest bardzo reprezentatywny dla tej połowy ludzkości ktora ślepo nienawidzi Trumpa, nie bardzo wiedząc wlasciwie dlsczego, tak jak się nienawidzi Żyda. Duzo w Twoich słowach patosu i inwektyw, a trochę mało obiektywnych argumentow i faktów. Nie dziwi mnie to wcale gdyz ta ślepa nienawiść jest sterowana przez media.
  Te same media które zrobiły z zabitego kryminalisty światowego męczennika i padły przed nim na kolana.

 10. Swiat jest podzielony pomiędzy tymi którzy uwielbiają pana Trumpa i tymi którzy go nienawidzą. Nie wydaje mi się ze jest dożo takich którzy są obojętni. Trump to postać która się albo kocha, jeżeli jesteś jak on rasista i wierzysz w jego demagogie superspieralnego białego albo go nienawidzisz bo gdzieś wierzysz ze może po prostu ludzkość i jej wartości jeszcze istnieją. W Listopadzie 3 zobaczymy gdzie wiatr wieje. do ludzkości czy do tyranii.

 11. Można dodać do tej listy oskarżeń Trumpa seksizm i molestowanie kobiet ( absolutnie nie potwierdzone) o zbojkotowanie układu z Iranem (czyli uratowanie świata przed irańska atomówka), o walkę na tax z Chinami ( czyli obrona ekonomii przed połknięciem przez Chinczykow ) o fantastyczny rozkwit gospodarki amerykańskiej, generowanie miejsc pracy, o przeniesienie ambasady US do stolicy Izraela ( szczególny prezent dla Żydów…) o pierwszy realny plan pokoju Izraela z Palestyńczykami, o opanowanie nielegalnej imigracji z Meksyku no i co najważniejsze :
  o brzydka fryzurę…
  Listę oskarżeń i krytyk można by ciągnąć w nieskończoność.
  A ja podziwiam tego wybitnego prezydenta ze tak mądrze i efektywnie zarządza krajem i światem w warunkach wściekłych ataków demokratów, mediow i światowej lewicy.
  I podziwiam ze nie stracił jeszcze serca do Żydów i nadal chce nas wspierać.
  Odpłaca wielkością za nienawiść.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.