12 odpowiedzi »

 1. A moze licza na meza Harrisowej? Bardzo sie zawioda! Pamietam, ze Kissinger (koniecznie muszacy wszystkim udowodnic, ze jest Amerykaninem a nie Zydem), w czasie wojny Jom Kipur nie chcial wysylac broni do Izraela. Dopiero jak Golda Meir zagrozila, ze beda musieli uzyc bron atomowa – bo przegrac przeciez nie moga – ugial sie… Reagan.

 2. Jedyne co zapmietalem z tego nudziarza z Noblem, z obowiazkowych lektur w liceum ,ze kmioty ze wsi sa podejrzliwi wobec tych co im chca przysluge zrobic, posadzaja ich o najgorsze I odrzucaja ich.

  W tym wypadku Trump nie tylko chcial, a rzeczywiscie robil, przyslugi Zydom, a oni, a przynajmniej 70% amerykanskich, jak Reymonta “Chlopi” podejrzliwie patrza na niego, ba,szkodza mu jak moga.

  Nic im nie pomoze, taka ich natura, mozliwe ze Reymont zasluzenie dostal Nobla za zauwazenie tej uniwersalnej cechy ludzkiej, zaskakujaco laczacej najbardziej zacofanych kmiotow polskich 100 kilkadziesiat lat temu z oswieconymi Zydami amerykanskimi.

 3. O amerykańskich Żydach ktorzy głosowali na Bidena nie mogę myslec inaczej niż jak o skrajnych niewdzięcznikach albo snobach, kompletnie zaślepionych lewacką propaganda.
  Najczesciej wszystko naraz. Wstyd mi za nich. Wiem ze zrobię sobie sporo wrogów tym wpisem umieć spojrzec prawdzie w oczy i nazwać rzeczy po imieniu.
  Pozbawiliscie świat swietnego przywódcy, wielkiego obrońcy demokracji i Izraela.
  Faceta z jajami, który umiał podpisywać pokój bez wytoczenia wojny. Oddaliscie Amerykę w rece skorumpowanego, senilnego kolaboranta Rosji i Chin i jego rasistowskiej zastępczyni nie mających żadnego programu na rządy.
  Z Bidenem & Harris dostaniecie to na co głosowaliście. Będziecie zmykac z waszego „amerykańskiego raju” szybciej niż myślicie. Zasłużyliście sobie sami. Niestety Izrael i cały nasz świat dostanie dzięki wam to na co sobie nie zasłużył.
  Przyczyniliście się do schyłku demokracji, udając ze jej bronicie.
  Brawo.

 4. ML , oczywiście , że wiadomo „Gdzie „wst”&Co czmychną jak Czerwoni Gwardzisci amerykanscy zabiorą się za „f.. kikes”” „ Tam gdzie czmychnęło wielu z pokolenia ich rodziców , do „syjonistycznego okupanta”, który nigdy o nic nie pyta , tym bardziej nie rozlicza uciekających skąd kolwiek Żydów ….

 5. Wst, sugestia, że Donald Trump
  – którego córka przeszła na judaizm
  – którego zięć i wnukowie są Żydami
  – który bez jednego nawet strzału ruszył z miejsca problem normalizacji miedzy krajami arabskimi a Izraelem , co przez 70 lat nie udało się ( a czy oni wogole probowali(?) , jeśli nie liczyc szantażu : pokój za terytoria = nowa , nieunikniona wojna) „postępowym”, wykształconym i władającym wspaniałym angielskim

  ma nazistowskie sympatie wogóle nie wymaga komentarza. Komentuje ona , że tak powiem , sama siebie.

 6. Tak, ci gleboko wyksztalceni lubia lizac d.. niemytym crack addicts demonstrujacymi bo policja im przeszkadza sprzzdawac heroine dzieciom w szkolach.
  I lepiej Trump “nie mowiacy pelnymi zdaniami” niz dement Biden ktoremu mowia co ma mowic.
  “wst”&Co sa jak “wyksztalceni Iranczycy” demonstrujacymi przeciw Szachowi pod portretami Khomeiniego.
  Czesc z nich Khomeini wybil a czesc czmychnela do Ameryki .
  Gdzie “wst”&Co czmychna jak Czerwoni Gwardzisci amerykanscy zabiora sie za “f.. kikes” jest niewiadoma

 7. Misiu, fajny pomysl!
  Obserwuje wybory a szczególnie swing states.
  Ciekawe jest ze w tych stanach miasta glosuja na Bidena a wies na Trimpa (Filadelfia, Las Vegas, Remi. Atlanta….)
  Im bardziej wsiowe, biedne , bez wykszralcenia
  Tym bardziej na Trumpa.
  A my miejskie, wyksztalcone i inteligentne, więc rezultaty
  wcale nie dziwia. Niektórzy nawet znaja angielski i trudno im
  zrozumieć jak zostal prezydentem facet który nie mówi pelnymi zdaniami.
  A do kolegów karykaturzysrów, bogata klasa sredbmnia US dawala pieniadze i
  glosowala na Bidena, nawet National inquierer opuscil Trumpa.
  A tak na marginesie ml et al, jak podobaja się wam uzbrojeni
  kolesie z. nazistoskimi symbolami , czy sa wsród nich ´fine people ´ jak glosil
  stajenny geniusz?

 8. Najdziwniesi sa ci z Reunion ktorzy zachwyceni sa Bidenem, chca nowe PRL budowac nad Potomakiem, ich delikatne I szlachetne instynkty nie znosily “takiego amerykanskiego” Trumpa i wola placic haracz dla postepowcow z BLM.
  Kto wie, moze marza ze ich wnuki dostana czerwone krawaty ZMS i beda maszerowac w obowiazkowych pochodach przed trybuna z Ilhan Omar i AOC, wyjac ” Syjonisci do Syjamu !!!!”

 9. Szkoda Misiu, ze tydzien temu nie walnales podobnego “badania opinii tych z 68-go” pytajac “kto POWINIEN wygrac wybory w USA”. Tak dla dobra nauki…
  PS. Jak sie pospieszysz to jeszcze zdazysz, bo moze potrwac troche zanim dym z pola bitwy opadnie i zwyciesca sie wyloni. Albo zadaj pytanie ot tak nawet PO wyborze, zeby poznac nasze preferencje. Jak mowilem: dla dobra nauki 🙂

 10. Wygląda na to że, Biden wygra . Demokraci zdołali zmobilizować „postępowych”, wsród mniejszości etnicznych , oczekujących teraz , że państwo przejmie, przynajmniej częściowo, ich utrzymywanie, usprawiedliwiając ich nieumiejetnośc/niechęć radzenia sobie samym „strukturalną dyskrimacją” z powodu koloru skóry, płci, itd, itp. A ludzie sukcesu w tychże grupach(!), popierających Trumpa i radzących sobie doskonale , wcale tych przekonań „postępowym” nie zakłócają .
  Druga zmobilizowana grupa to „postępowi” biali, zafascynowani w teoretykach akademickich, którzy nic oprócz „główkowania” nie dokonali , a ci z kolei czerpią zwoją inspirację od faceta który żył i tworzył swoje teorie obserwując świat, sprzed prawie 200 lat temu (i to ma być nowoczesne i postępowe …?), sam pracą się nie trudził , i był częściowo utrzymywany przez innego „uszczęśliwiacza”. To oczywiście „wodzowie proletariatu” , teoretycy- Marks i Engels. A to, że WSZYSTKIE próby w praktyce zrealizować te „główkowania” kończyły się katastrofą i oceanem cierpienia, też absolutnie „postępowym” NIE przeszkadza .
  Zato własne , amerykańskie , wartości , które stworzyły w PRAKTYCE najpotężniejsze państwo świata WOLNYCH obywateli, wyrzucają oni wraz z pomnikami swoich auktorytetów na „śmietnik historii”
  Trump , przy wszystkich jego słabościach, niedociągnięciach i wadach jest produktem Ameryki w PRAKTYCE. A kto jest produktem w praktyce(!) godnym pochwaly dla „postępowych” ?? Lenin, Stalin , Mao, Pol Pot, Castro a może Gomułka ? O, przepraszam, zapomniałem jeszcze o jednym gigancie „postępowych” , Baraku Husseinowiczu Obamie, ktory przez lata, mimo „strukturalnego rasizmu” był najpotężniejszym decydentem tego rasistowskiego kraju i jakby nie było został laureatem pokojowej nagrody Nobla za……nic.
  Jak śpiewał wielki Czesław Niemen „dziwny jest ten świat …..”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.