Uncategorized

Golda Tencer zaprasza


Drodzy Przyjaciele,

już niedługo, mam nadzieję, spotkamy się na kolejnym Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera – będzie to jego dziewiętnasta edycja. Zapraszam Was serdecznie od 27 sierpnia do 4 września 2022 roku.

 Jak co roku czas upłynie nam wśród najlepszych koncertów, spektakli, wystaw, długich rozmów i ciekawych spotkań. Na XIX Festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak:  Marcin Masecki, Edgar Tsalikov, Raphael Rogiński z Cukunft oraz Natalią Przybysz, Paweł Szamburski oraz Trio Bastarda, Harmonium Duo oraz Marcin Zdunik, zespół Kommuna Lux z Odessy, Francesco Bruno zespołem z Włoch, Olga Avigail z Izraela, Oleś Brothers & Dominik Strycharski, Anna Riveiro,  Nina Stiller, kantorzy z Izraela Nacman Trojeman, Netnahel Ilvitzki, zespół Troi z Austrii. Dodatkowo zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia artystyczne Teatru Żydowskiego z Warszawy. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Yasmin Levi – gwiazda muzyki sefardyjskiej z Izraela, jej koncert odbędzie się w Teatrze Wielkim.

Dzięki długoletniej współpracy z Hotelem Westin również w tym roku udało nam się wynegocjować preferencyjną cenę za pokój jednoosobowy – 280 zł oraz pokój dwuosobowy – 320 zł.  Ceny zawierają podatek VAT oraz śniadanie w formie bufetu. Hotel Westin przygotowuje specjalny link, gdzie będziecie mogli dokonywać indywidualnych rezerwacji. Po otrzymaniu niezwłocznie go wszystkim prześlemy.

Proszę o jak najszybsze zgłaszanie chęci  przyjazdu na festiwal ze względu na ograniczoną ilość miejsc w hotelu. Tylko wcześniejsza rezerwacja gwarantuje otrzymanie pokoju. Osobom zainteresowanym wyślemy link przygotowany przez Hotel Westin celem zrobienia rezerwacji osobiście.

Numer i mail do sekretariatu fundacji pozostaje niezmienny (22) 620 30 36, sekretariat@shalom.org.pl.

Festiwal Warszawa Singera jest dla wszystkich jego uczestników sercem kultury żydowskiej. A wy, moi Przyjaciele, jesteście jej nieodłączną częścią. Do zobaczenia wkrótce.

Czekamy na was!

Gołda Tencer 


Izabela Teodorkiewicz

Dyrektor ds. promocji

Wicedyrektor ds. programowych Festiwalu Warszawa Singera

Fundacja Shalom

Senatorska 35, 00-099 Warszawa

tel 22 6203036/37

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.