Ciekawe artykuly

Uciekać z Europy

Komentarz: Niedawno w Marsylii szesnastoletni nastolatek napadł na Żyda w żydowskiej dzielnicy. Napadając z maczetą w rękach próbował go zabić, ale nóż cały czas trafiał w Torę, którą on się bronił.

W rezultacie tego incydentu przywódca żydowskiej społeczności Marsylii powiedział, że Żydzi nie powinni nosić jarmułki do momentu polepszenia czasów.

Jednak główny rabin kraju Chaim Korsija powiedział: „My nosiliśmy jarmułki i będziemy nosić!” A przewodniczący zarządu rabinów Europy Menachem Margolin powiedział, że Żydzi powinni czuć się bezpiecznie i z dumą nosić jarmułki a kraje, w których żyją muszą zapewnić im bezpieczeństwo.

Odpowiedź: Okazuje się, że Francuzi muszą towarzyszyć każdemu Żydowi do synagogi, dosupermarketu i w inne miejsca?!

To koszmar, co mówią żydowscy przywódcy! 70-80 lat temu my już słyszeliśmy apele, że Żydzi muszą pozostać Żydami – z jarmułkami i wszystkimi innymi atrybutami. I to doprowadziło do zagłady narodu, dlatego że przed drugą wojną światową próbowało się ich przekonać, żeby nie opuszczali Wschodniej Europy i pozostawali Żydami. Tak zginęło sześć milionów Żydów!

Kto trzymał ich tam do końca i zachęcał do pozostania?! Przywódcy narodu! Jeśliby przywódcy  wstali i powiedzieli: „Trzeba natychmiast wyjeżdżać!” – to wszyscy mogliby się uratować. Przecież Hitler chciał przeprawić Żydów do Palestyny ​​i Ameryka początkowo dawała im możliwość wjazdu do ich kraju, a oni odmówili. Dlaczego? Poniewż podtrzymywali ich duchowni mentorzy. To jest to, co było w Europie!

Uważam, że po pierwsze, Żydzi Europy powinni usunąć jarmułki! W Torze powiedziano, że jeśli grożą ci – jesteś zobowiązany w każdy sposób usunąć zagrożenie. Nazywa się to „ochrona duszy“.

Po drugie, nikt nie będzie ich chronił! A jeśli Żydów zaczną zabijać, o tym nawet nie napiszą w prasie, dlatego że wszyscy będą zadowoleni z takiej „czystki”.

Pytanie: Więc co robić?!

Odpowiedź: Jak najszybciej wyjażdżać! Jeśli przeszłość ich nie nauczyła, to nie mam nic do powiedzenia! Dlatego Żydzi nazywani są „upartym narodem”.

Pytanie: Dokąd wyjeżdżać?

Odpowiedź: Najbezpieczniejszym miejscem dla nich jest Izrael lub przynajmniej każdy inny kraj, w którym można zamieszkać – na przykład Ameryka.

Po drugiej wojnie światowej Europa nie jest miejscem dla Żydów. Do pewnego czasu ich tam tolerowali, aby zatuszować swoje przeszłe grzechy. Ale dla Żydów nie ma tam przyszłości,  zresztą jak i dla samej Europy.

http://laitman.info.pl/uciekac-z-europy/

Przyslal Eugen Parnes

eugen parnes

reunion-691.jpg

1 odpowiedź »

  1. Callowicie sie zgadzam z ta analiza i zaleceniem wyjazdu. Wybór Izraela jest na pewno najlepszym i najkonsekwentniejszym wyborem dla Żyda – po co tułać sie po całym swiecie przez następne generacje, dawać poniżać, zabijać i przepedzac, skoro mamy swoj własny kraj, piekny i fascynujący, pełen perspektyw, ktory nas otwarcie przyjmuje i potrzebuje, a my potrzebujemy jego ?
    Izrael jest jedynym krajem gdzie Żyd moze miec proste plecy i dumne spojrzenie. Nie mówiąc o Judaizmie i spirytualnosci …

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.