Ciekawe artykuly

Aktualne artykuly minionego tygodnia zebral Adam Mer

Niemiecki plan deportacji migrantów: „Szarada polityczna”

Stacja telewizyjna N24 donosi, że prawie 50% „azylantów” przebywa w ukryciu, a ich miejsce pobytu jest nieznane. Do grupy tej należą najprawdopodobniej migranci ekonomiczni i inni, którzy próbują uniknąć deportacji w przypadku gdy/jeśli ich wniosek o azyl zostanie odrzucony.

.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


KWADRATURA KOŁA POLITYKI: Hej na koń, lance w dłoń, Moskala goń, goń, goń! Cz. 1

Walka ze wschodnim sąsiadem, pod przykrywką hasła: „Rosja nam zagraża” była i jest prowadzona, przez poprzedni rząd PO+PSL i obecny PiS-owski – na wielu frontach, a stosunki polsko-rosyjskie jawią się, jako najgorsze od 1989r. i przypominają nastroszonego jeżozwierza.  Gdzie dotknąć – to kłuje. Ale przede wszystkim – cała ta „wojenka” Polski z Rosją nie trzyma się kupy i przynosi więcej porażek i zażenowania, niż jakiegokolwiek pożytku.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


 

Palestyńskie działania na rzecz „pokoju”
Izrael ma potężną armię i kwitnącą, dynamiczną gospodarkę. Ale Izrael, to bardzo mały kraj, jest chyba najbardziej zagrożonym narodem na świecie. Ponieważ zaś czyny terrorystyczne popełnione przeciwko Izraelczykom niemal nigdy nie są opisane jako czyny terrorystyczne, Izrael jest jedynym krajem uznanym za winnego bronienia się przeciwko terroryzmowi. Izrael jest także jedynym krajem żyjącym obok terytorium pod rządami terrorystów i proszonym, by nie traktował atakujących go bojówek jako terrorystów.Palestyńskie działania na rzecz „pokoju”

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Turcja: Śmierć wolności słowa
Broniąc dążenia do system prezydenckiego, prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan przytaczał Niemcy Hitlera jako skuteczną formę rządów. Tak, powiedział, można mieć system prezydencki w jednolitym państwie jak w Niemczech Hitlera. Jego biuro twierdziło później, że przenośnia prezydenta o „Niemczech Hitlera” została „wypaczona” przez media. Słowa Erdogana o Niemczech Hitlera mogły być wypaczone, albo nie, ale sposób, w jaki rządzi Turcją bardzo przypomina to, jak Hitler rządził Trzecią Rzeszą.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


 CZY SYN ŻYDA SPOD LIMANOWEJ ZASTĄPI BARACKA OBAMĘ?

O fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych walczy Bernie Sanders – syn Eliasza Sandersa ze Słopnic koło Limanowej.

Bernie (Bernard) Sanders jest niezależnym politykiem, związanym z Partią Demokratyczną. W wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych z dużym powodzeniem konkuruje z Hillary Clinton.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ


Samolot kontra wieżowiec. Ten pojedynek to pewna śmierć

Wszyscy doskonale pamiętają terrorystyczny zamach z 11 września 2001 na nowojorskie World Trade Center. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nie był to jedyny przypadek w tym mieście, gdy samolot z impetem roztrzaskał się o budynek.

Wiecej KLIKNIJ TUTAJ


2016 rokiem Henryka Sienkiewicza

Okazją do ustanowienia Henryka Sienkiewicza patronem 2016 roku jest fakt, że wypada wówczas 100 rocznica śmierci pisarza.
 
***   

Najpiękniejsze polskie erotyki – cos na walentynki

​”Najkrótszy erotyk – dotyk”. Tak przynajmniej twierdził poeta i satyryk Karol Szpalski, a jego fraszkę można uznać za „najczulszy” polski erotyk. My postanowiliśmy pokazać, jak na polu „zbyt dużej różnicy płci” radzili sobie inni poeci.

Calosc KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Kategorie: Ciekawe artykuly

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.