Uncategorized

Rewolucja zawitała do Ameryki

Caroline Glick

Przetlumaczyl Sir Google Translate


Z administracją Bidena mocno osadzoną u władzy, rewolucjoniści idą naprzód z mocnym poparciem państwa i jego bronią represji i kryminalizacji.


Jak naród traci wolność? Jednym ze sposobów jest oczywiście podbój z zagranicy. Historia pełna jest przykładów ujarzmionych i zniewolonych narodów przez obcą tyranię.

Dziś w Stanach Zjednoczonych Amerykanie nie tracą wolności na rzecz obcej potęgi, ale na rzecz krajowych rewolucjonistów. Rewolucjoniści są gotowi użyć siły, jak pokazali latem 2020 roku, kiedy palili i plądrowali sobie drogę przez amerykańskie miasta. Ale ogólnie rzecz biorąc, ich bronią nie jest pistolet ani but wojskowy, ale demonizacja i zastraszanie. A teraz, kiedy administracja Bidena jest mocno osadzona u władzy, posuwają się naprzód ze swoją rewolucją z mocnym poparciem państwa i jego bronią represji i kryminalizacji.

W zeszłym miesiącu rewolucjoniści i administracja zebrali się przed kamerami na spotkaniu wiceprezydenta Kamali Harris ze studentami Uniwersytetu George’a Masona w Wirginii.

Studentka o głosie dziecka wykorzystała swoją audiencję u Harrisa jako okazję do promowania okrutnej nienawiści rewolucji do Żydów i Ameryki. Powąchała emocjonalnie pod maską i powiedziała drugiemu najwyżej wybranemu urzędnikowi w Ameryce, że jej uczucia zostały zranione, gdy Kongres uchwalił projekt ustawy o dodatkowym finansowaniu izraelskiego systemu antyrakietowego Iron Dome. To posunięcie, wrzasnęła, „boli mnie w serce, ponieważ jest to etniczne ludobójstwo i przesiedlenie ludzi, to samo, co wydarzyło się w Ameryce, i jestem pewien, że jesteś tego świadomy”.

Można było oczekiwać, że Harris wezwie studenta za propagowanie antysemickich i antyamerykańskich oszczerstw o ​​krwi. Ale nie zrobiła tego. Zamiast tego Harris wzmocnił młodego bigota. Powiedziała, że ​​jest „zadowolona”, że studentka podzieliła jej poglądy. “Chodzi o to, że twój głos, twoja perspektywa, twoje doświadczenie, twoja prawda, nie powinny być tłumione i muszą być słyszane, prawda? A jedna z rzeczy, o które walczymy w demokracji, prawda?”

Istnieją dwa sposoby zrozumienia zachowania Harrisa i oba mogą być jednocześnie prawdziwe. Możliwe, że Harris był zastraszony. Nie chciała wdawać się w konfrontację z delikatnym płaczem, który opowiadał o jej zranionym sercu. Reklamowanie jęczących rewolucjonistów nie jest dobrze filmowane. W rzeczywistości, częściej niż nie, prowadzi to do unieważnienia w społeczeństwie.

Okazuje się, że opat jest winny wyrażania złych myśli. Sprzeciwia się akademickiej dyskryminacji białych studentów ze względu na kolor skóry. Podobnie jak Harris, administratorzy MIT zdecydowali, że lepiej będzie poddać się rewolucyjnemu motłochowi, niż bronić prawa swoich uczniów do uczenia się od Abbota.

Źle myślący motłoch, który króluje w większości amerykańskich kampusów, rozprzestrzenił swoje macki na sferę polityczną. W tym tygodniu rewolucjoniści w Arizonie naganiali umiarkowanego demokratę, senatora Kyrstena Sinemę, w publicznej toalecie. Karcili ją i grozili, gdy siedziała w straganie i myła ręce w zlewie. Sinema została uznana za zasługującą na straszenie w damskiej toalecie, ponieważ sprzeciwia się budżetowi rewolucjonistów wynoszącemu 3,5 biliona dolarów na inżynierię społeczną na 2022 rok.

Drugim powodem, dla którego Harris zdecydowała się poprzeć oszczerstwo George’a Masona na Izrael i Amerykę, jest prawdopodobnie to, że naprawdę podobało jej się to, co mówił student. To prowadzi nas do tego, o co chodzi w rewolucji i do stanowiska administracji Bidena-Harrisa w sprawie jej celów.

Jak powiedział Barack Obama po wygraniu wyborów prezydenckich w 2008 roku, celem rewolucji jest „fundamentalne przekształcenie Stanów Zjednoczonych Ameryki”. Doktryna, która stoi u podstaw rewolucji, to krytyczna teoria rasy. Jak napisał badacz CRT Christopher Rufo z Manhattan Institute: „Krytyczni teoretycy rasy uważają, że instytucje amerykańskie, takie jak Konstytucja i system prawny, głoszą wolność i równość, ale są jedynie „kamuflażami” dla nagiej dominacji rasowej. Wierzą, że rasizm jest stały, uniwersalny stan.”

Rufo kontynuował: „Krytyczna teoria rasy przeformułowuje starą marksistowską dychotomię ciemiężcy i ciemiężonych, zastępując kategorie klasowe burżuazji i proletariatu kategoriami tożsamości białych i czarnych. Ale podstawowy wniosek jest ten sam: aby wyzwolić człowieka, społeczeństwo musi zostać gruntownie przemienione przez rewolucję moralną, ekonomiczną i polityczną”.

Na początku 2020 r. Rufo ujawnił, że rząd federalny, w tym departamenty i agencje rządowe, a także siły zbrojne USA, wymagały od swoich pracowników i żołnierzy odbycia warsztatów i seminariów CRT. Uczestników seminariów dzieliła rasa. Biali uczestnicy musieli uznać i wyrzec się swojej „białości”, to znaczy ich wrodzonego rasizmu, oraz przeprosić nie-białych i zobowiązać się do wzmocnienia swoich nie-białych kolegów na własny koszt, ponieważ, jak im powiedziano, jako biali ludzie , byli z natury ciemiężcami.

Rewelacje Rufo wywołały poruszenie. Ówczesny prezydent Donald Trump zareagował wydaniem dekretu wykonawczego zakazującego szkolenia CRT od rządu federalnego i sił zbrojnych.

Zarządzenie Trumpa było jedną z pierwszych dekretow, które Biden obalił. Biden odwołał zarządzenie Trumpa pierwszego dnia urzędowania. W następnych dniach i miesiącach jego administracja przywróciła i rozszerzyła indoktrynację CRT.

Od początku tego roku punkt ciężkości walki z rewolucją kineskopową przeniósł się z rządu do sali lekcyjnej. Rufo i inni ujawnili, jak pod przykrywką walki z rasizmem lokalne rady szkolne od wybrzeża do wybrzeża przekształcają klasy K-12 w centra indoktrynacyjne CRT. Dzieci w wieku przedszkolnym są uczone, że ich płeć nie jest stała, ale płynna. Opowieści o ostrej indoktrynacji komunistycznej, antyamerykańskiej, antybiałej i antypolicyjnej obfitują w całej Ameryce. Na przykład piątoklasiści w szkole podstawowej w Filadelfii zostali zmuszeni do świętowania „czarnego komunizmu”. Przedszkolaków w Buffalo w stanie Nowy Jork nauczono, że „wszyscy biali” są rasistami i zmuszeni do oglądania filmu przedstawiającego martwe czarne dzieci. Ostrzeżono ich przed „rasistowską policją i usankcjonowaną przez państwo przemocą”

Rodzice widzieli indoktrynację z pierwszej ręki z powodu zamknięcia szkół w ciągu ostatniego półtora roku w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Kiedy szkoły przeniosły się do domów przez Zoom, amerykańscy rodzice widzieli, jak nauczyciele ich dzieci demonizują policję i uczą ich nienawiści do swojego kraju, osądzania ludzi po kolorze skóry i odrzucania wartości leżących u podstaw amerykańskiego doświadczenia. Reakcja była głęboka.

Wiosną i latem tysiące zaniepokojonych rodziców w całym kraju zaczęło uczęszczać na zebrania rad szkolnych i domagać się zaprzestania indoktrynacji i wycofania programów CRT. Nagrania wideo ze spotkań oraz niezmiennie lekceważące i wrogie reakcje rodziców ze strony członków rady szkolnej obejrzały dziesiątki milionów ludzi. W Wirginii, która była centralnym punktem walki, rodzice zostali aresztowani za próbę ochrony swoich dzieci przed CRT.

Dwa tygodnie temu rewolucjoniści CRT rozpoczęli kontratak na rodziców. Podczas debaty gubernatorskiej w Wirginii 28 września były gubernator i obecny kandydat Demokratów Terry McAuliffe powiedział, że rodzice nie mają prawa ingerować w szkolny program nauczania.

„Nie pozwolę rodzicom przychodzić do szkół, wyjmować książki i podejmować własne decyzje”, powiedział, dodając: „Nie sądzę, aby rodzice mieli mówić szkołom, czego powinni uczyć”.

Następnego dnia National School Boards Association wystrzeliło list do Bidena, prosząc go, aby polecił swojej administracji traktować protestujących rodziców jako „domowych terrorystów”.

A w tym tygodniu prokurator generalny Merrick Garland wydał notatkę do dyrektora FBI i prokuratorów federalnych, nakazując im spełnienie prośby NSBA.

Notatka Garland była skierowana do rodziców nie mniej niż do federalnych organów ścigania. Jego przesłanie było jasne: jeśli sprzeciwisz się indoktrynacji CRT w klasie, rząd federalny będzie traktował cię jak terrorystów. Stracisz wszystko. W tych okolicznościach ilu rodziców zechce kontynuować walkę o amerykańskie dusze swoich dzieci?

To zwraca nas do studenta w George Mason. Antyamerykańskie i antysemickie kłamstwa, które zaproponowała Harrisowi, nie były jej kłamstwami. Były to kłamstwa, których nauczyli jej w klasie rewolucjoniści CRT. Nauczyli ją, że Stany Zjednoczone narodziły się nie w wolności, ale w niewolnictwie, rasizmie i ludobójstwie. Uczono ją, że Deklaracja Niepodległości, Konstytucja, Wojna Domowa i Ustawa o Prawach Obywatelskich były listkami figowymi, za którymi działa prawdziwa sprzedajność Ameryki i przeprowadza swoje opresyjne, ludobójcze i rasistowskie machinacje. Nie ma przebaczenia zbrodni Ameryki. Tylko rewolucja, która „fundamentalnie przekształci Stany Zjednoczone”, może naprawić to, co dolega wujkowi Samowi.

Podobnie, państwo żydowskie, miniaturowe ja Ameryki, może zostać odkupione tylko wtedy, gdy „kolonialistyczni żydowscy osadnicy” i ich „ludobójczy”, „apartheid” reżim zostaną wyrzuceni z „Palestyny”.

Spójne dane z sondaży pokazują, że od dwóch trzecich do trzech czwartych Amerykanów sprzeciwia się włączeniu CRT do programów szkolnych. Ale rewolucjonistów to nie obchodzi. Nie potrzebują publicznej aprobaty FBI, amerykańskich prawników, prezydenta i wiceprezydenta po ich stronie i popierania swoich wysiłków z pełną siłą rządu federalnego.

Amerykanie nie tracą wolności z powodu najeźdźców z Chin czy Rosji, a nawet terrorystów z Al-Kaidy. Wszyscy ci wrogowie siedzą z boku, jedzą popcorn i obserwują, jak połączone siły rewolucjonistów CRT i rządu federalnego depczą prawa i wolności, które zdefiniowały Amerykę od momentu jej powstania, na korzyść „ich głosu, perspektywy, doświadczenia i ich prawda.”

Rewolucja zawitała do Ameryki – wersja angielska

Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

  1. Tak, przeczytałem. Wszystko prawda, smutna prawda . Ta lewacka rewolucja narasta w USA od dość dawna.Od dłuższego czasu Amerykanska partia demokratyczna przesuwa się w stronę skrajnejj radykalnej lewicy. Od Politycal Correctness (polityczna poprawnośź) poprzez Critical Race Theory, CRC (Krytyczna teoria rasy), Black Life Matter, itd. CRC przypomina me Bodżce Ekonomicvzne Gomulki – tyle samo sensu w obu. Dlaczego tak sie dzieje? Kto wie. Marksistowskie slogany brzmią bardzo dobrze dla młodego pokolenia. Środki masowego przekazu są w dużej mierze odopwiedzialne za te tendencje. To trywialna prawda, że olbrzymia większość dziennikarzy jest głupia i/lub oppornistyczna. Jedyne pocieszenie to, że terazniejsi USA president i jego vice robią co mogą by przegrać w następnych wyborach. Vice-president przoduje w tych wysiłkach. Wyjjątkowo głupia kobieta. Kandytowała na prezydenta i brała udział w debatach. Otrzymała najmnieszą ilość głosów. Co mnie szczególnie uderzyło to jak kiedyś, na samym początku kadencji, w jakimś wywiadzie, lapneła na końcu zupełnie bez żadego powdu: “African American women have always been the backbone of American Democracy” Czarne kobiety zawsze stanowiły kręgosłup Amerykanskiej demokracji.

  2. To prawda że od kadencji J.Cartera USA nie były w rękach takiego fanatyka ideologa. A obecny prezydent jest dużo gorszy, bo stara się utrwalić szaleństwo i obrócić je w normę, w odróżnieniu od Cartera. Z kliką Bidena będzie dużo trudniej bo partia demokratyczna robi konkretne kroki w kierunku utrwalenia ich władzy.

    Na szczęście nikt nie ma monopolu na proroctwo, nawet Demokraci, dlatego dalej wierzę że Amerykanie przeżyją i to nieszczęście.
    Zobaczymy jak pójdzie Demokratom w wyborach midterm.

    Ale my, Izraelczycy, powinniśmy już zacząć szukać nowych przyjaciół.

  3. Radze przeczytac tekst w angielskim oryginale, który jest dużo jaśniejszy i niestety straszny… wręcz trudno uwierzyć ze jest az tak zle z Ameryka, ale wierze bo Carolyn Glick to swietna i bardzo wiarygodna publicystka. Czekam na Wasze komentarze, szczególnie te z Ameryki i Kanady.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.