Uncategorized

ANTYSEMITYZM


Jerzy Klechta

Agnieszka Graff polska  Żydówka  doświadczyła szczególnego wymiaru antysemityzmu. Otóż miała wypełnić ankietę pt. Postrzeganie i doświadczanie antysemityzmu. Badanie zleciła Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej .

Celem Agencji jest „lepsze zrozumienie wpływu antysemityzmu na życie Żydów” . 

Mam żydowskie pochodzenie , żydowską samoidentyfikację oraz europejski paszport ale już po kilku pytaniach czułam się dziwnie niezrozumiała i lekko wkurzona …Klikając w kolejne kwadraciki doszłam do wniosku , że Agencja o polskim antysemityzmie nie ma bladego pojęcia…

Właśnie w Polsce antysemityzm rozwija się w haniebnym wymiarze. Także na skutek takiej a nie innej polityki rządzących. Takiego a nie innego pojmowania antysemityzmu, którym władza szasta „na lewo i prawo”.

JERZY KLECHTA

Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

  1. Czy to nie jest obled, ze przewazajaca ilosc tematow na tym forum to Polski antysemityzm. Gdyby ktos obcy czytal ten forum to niewatpliwie by uznal, ze najwiekszym zagrozeniem dla Izraela i diaspory byla, jest i zawsze bedzie Polska. To Polacy i Nazi (nie Niemcy) zrobili holocaust. Ale komu to sluzy? Oczywiescie, jak zauwazyla Ewa, komus to jest na reke. Ale ani nam ani Polsce to nie przynosi pozytku. Moze by, autorzy tych artykulow zajeli sie czyms uzytecznym, jak na przyklad, przemowic do rozumu naszym wewnetrznym antysemitam.

  2. Cała ta „ankietowa akcja” jest zorganizowana po to aby zasugerować Polakom jak bardzo sa antysemitami.. a Żydów zainicjować do skarg na polski antysemityzm. To jest antypolska, propagandowa inicjatywa Europy aby skłócić Polaków z Żydami

  3. Co to jest za post „Antysemici”?.
    Wspomina antysemityzm, ale nie ma o nim
    ani słowa.
    Nic dziwnego że nikt nie raczył zareagować

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.