Uncategorized

Ciekawe artykuly zebral Adam Mer


Bardziej od muru na granicy przeraża mnie mur w sercach tych, którzy ogłaszają, że dobry uczynek jest zdradą – mówi bp Krzysztof Zadarko.

Wiecej TUTAJ

Poruszenie w sieci z powodu opublikowania informacji statystycznych. Dane z ostatniego spisu ludności pokazują, że  liczba osób deklarujących się jako katolicy zmalała od 2011 roku o ponad sześć i pół miliona.

Wiecej TUTAJ

O tym, że właśnie ten film powalczy o nominację do prestiżowej statuetki przyznawanej przez Amerykańską Akademię Filmową, zdecydowała Komisja Oscarowa powołana przez Dyrektora PISF.

Wiecej TUTAJ

Aleksander Kwaśniewski podkreślił, że byłoby istotne, żeby osoby sprawujące najwyższe stanowiska w kraju obejrzały Zieloną granicę. Dodał, że problem migracji jest realny i nie zniknie w jeden dzień.

Wiecej TUTAJ

Skąd się wzięły wojny gangów w idealnej Szwecji? A może tej Szwecji już nie ma – bo niezauważenie między bogaczami i biednymi rozstąpiła się ziemia, a szkoły na przedmieściach nie wyrównują już szans?

Wiecej TUTAJ

Ogromny sukces polskiego kina, Agnieszki Holland osobiście i widzów, którzy nie ulegli czarnej propagandzie władz. 

Wiecej TUTAJ

Wiecej TUTAJ

Kobiety w świecie sztuki nigdy nie miały łatwo. W czasach, gdy niektórzy artyści jak Kazimierz Sichulski wykrzykiwali bez oporów: “Nie cierpię malujących bab! […] Co babie do pędzla!”, bycie artystką wymagało szczególnego samozaparcia.

Wiecej TUTAJ

Autonomia Palestyńska (AP) poprzez swój program “Pieniądze za zabijanie” z dumą nagradza terrorystów, którzy mordują lub ranią Żydów. Według wysokiego rangą funkcjonariusza Organizacji Wyzwolenia Palestyny w ciągu zaledwie jednego roku “Ramallah wypłacił około 600 milionów NIS (187 milionów dolarów) wynagrodzeń Palestyńczykom aresztowanym, uwięzionym lub zabitym przez Izrael w 2020 roku”. 

Wiecej TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.