Uncategorized

Koniec imigracji Żydów do Niemiec?


 

Chaim Noll


Artykul zostal przetlumaczony z niemieckiego przy pomocy googla

Imigracja Żydów z byłego Związku Radzieckiego do Niemiec została potajemnie zatrzymana przez akt administracyjny niemieckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, poinformował Berliner Tagesspiegel . Odnosząc się do „pandemii koronowej”, Żydzi – w przeciwieństwie do etnicznych niemieckich repatriantów – „ nie są nawet umówieni na wizytę w niemieckim konsulacie” – napisał  Tagesspiegel  27 sierpnia 2020 roku. „Żaden wyjątek od zamrożenia akceptacji nie może być przyznany dla żydowskiej imigracji”, mówi system nominacji Ministerstwa Spraw Zagranicznych dla reprezentacji w Moskwie. Jeśli mimo wszystko umówisz się na wizytę, zostaniesz „odrzucony podczas wizyty w konsulacie i tymczasowo zablokowany”.

Dla wielu Żydów, którzy nagle zostali pozbawieni obiecanej wizy, zarządzenie niemieckiego MSZ ma katastrofalne skutki. W związku z tym  „ponad trzydziestu Żydów mieszkających w Rosji i na Białorusi w liście otwartym do rządu federalnego”  wskazało, podał  Tagesspiegel , przedstawiając niniejszy list. Skarżący  „otrzymali już zobowiązanie do imigracji do Niemiec na kilka miesięcy przed początkiem pandemii koronowej. Brakowało tylko ostatecznego formularza, czyli wizy. Jednym z warunków wydania wizy jest wyrejestrowanie pobytu w Rosji. ”

Żydzi, którzy złożyli wniosek, zastosowali się. Ale teraz nie mogą już przyjmować pracy bez zameldowania na stałe w Rosji. Większość z nich wypowiedziała już wcześniejsze umowy o pracę z powodu zbliżającej się emigracji. Nie otrzymują również zasiłku dla bezrobotnych, ponieważ musieli wyrejestrować swoje główne miejsce zamieszkania w Rosji lub na Białorusi, aby otrzymać wizę. Po wyrejestrowaniu rosyjskiego lub białoruskiego adresu nie możesz już korzystać z pomocy medycznej instytucji w swoim kraju pochodzenia. Twoje dzieci nie mogą już chodzić do szkoły. W ten sposób poszkodowane rodziny żydowskie są systematycznie asocjalizowane.

Odradzają się wzorce dyskryminacji Żydów

Szef niemieckiego MSZ Heiko Maas był kiedyś oszołomiony bezwstydną deklaracją, że „wszedł do polityki z powodu Auschwitz”. Czy miało to na celu ożywienie schematu dyskryminacji Żydów, której straszny najniższy punkt symbolizuje słowo „Auschwitz” za jego kadencji? Chociaż Rada Centralna, która jest kontrolowana przez rząd federalny, i większość Żydów w Niemczech jest niezwykle dyskretna, ta grupa ludności wielokrotnie tworzy kłopotliwe momenty w związku z narastającym antysemityzmem w niemieckiej polityce. Dlatego niektórzy niemieccy politycy nie mieliby oczywiście nic przeciwko temu, gdyby było mniej, a najlepiej żadnych Żydów w Niemczech.

Przystanek wjazdowy jest tym skuteczniejszy, że i tak od lat spada liczba Żydów mieszkających w Niemczech. „Liczba członków gmin żydowskich spada” , ogłosiło w kwietniu 2019 roku niemieckie radio  , powołując się na statystyki Centralnego Urzędu Opieki Żydowskiej w Berlinie. Liczba Żydów w Berlinie spadła w ostatnich latach o dziesięć procent, a we Frankfurcie i Düsseldorfie o siedem procent. Pracownica gminy żydowskiej w Kolonii podała liczby, według których jej społeczność musiała się skurczyć o dwadzieścia procent. Nieuchronnie, według funkcjonariusza gminy Chajma Guskiego z Gelsenkirchen, mniejsze gminy żydowskie w Niemczech zostaną wkrótce zamknięte.

Można mówić o podejściu synchronicznym: z jednej strony stopniowe straszenie niemieckich Żydów poprzez przymusową imigrację młodych muzułmanów (którzy według wszystkich badań wśród niemieckich Żydów stanowią zdecydowanie największe zagrożenie w atakach antyżydowskich), z drugiej zaś zapobieganie nowym Żydom Imigracja. Dzięki takiemu skoordynowanemu działaniu jest kwestią czasu, że liczba Żydów w Niemczech ponownie zmniejszy się do poziomu nieistotnego. Po długiej historii odważnej polityki bliskowschodniej prowadzonej przez ministra spraw zagranicznych SPD, antysemityzm niemieckiej socjaldemokracji, wcześniej zamaskowany jako „krytyka Izraela”, wreszcie wychodzi na jaw.


https://www.achgut.com/artikel/deutschland_dankt_der_kanzlerin

 

Kategorie: Uncategorized

2 odpowiedzi »

 1. Niemcy są oficjalnie antysyjonistyczne i nieoficjalnie antysemickie. Merkel dostała nagrodę imienia Herzla całkiem jak Obama dostał pokojową nagrodę Nobla.

  Widocznie wystarczy zaliczyć 100 głosowań anty izraelskich w ONZ aby dostać jakąś nagrodę , czy to Nobla czy nagrodę Herzla.

  Obama dostał nagrodę wprawdzie na wyrost, ale komisja norweska miała niucha i wyczuła że Obama da tym Żydkom dobre bicie i Obama rzeczywiście skopał nas porządnie.

  Merkel natomiast zarobiła każdy grosz z nagrody Herzla swoją mrówczą pracą antysyjonistyczną. Nie każdy ma urok Obamy, który dostaje nagrody bez pracy.

  Mnie Niemcy w niczym nie zdziwiły. Dziwi mnie tylko postawa Żydów i Izraelczyków ,którzy nie widzą podwójnych miar moralnych i konsekwentny antysyjonizm tego państwa.

 2. A dlaczego rosyjscy Zydzi mieliby emigrować do Niemiec a nie do Izraela ?
  Niemcy sa dla Muzułmanów !

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.