Uncategorized

DEMOKRACI VS. ŻYDZI


Przyslala Ewa Korulska


Demokraci faworyzują Palestyńczyków kosztem Izraela. W ostatnim sondażu Gallupa, 49% Demokratów mówi, że są bardziej przychylni Arabom mieszkającym w Judei i Samarii, w porównaniu do zaledwie 38%, którzy stoją po stronie Izraelczyków – to spadek o 11 punktów procentowych w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Ten moment w historii stał się o wiele bardziej niebezpieczny.

Wszyscy możemy wskazywać palcami – jest mnóstwo winnych. Od nieudanych przywódców żydowskich, przez niewłaściwie upolitycznione synagogi reformowane i konserwatywne, po lewicowców, którzy są o wiele bardziej zainteresowani własną sławą niż tym, czy Izrael i naród żydowski nadal istnieją. Ale uważam, że głównym powodem jest to, że kłamstwa “palestynizmu” w końcu odniosły sukces, 50 lat po tym jak został wymyślony przez KGB i Yassera Arafata.

Palestynizm miał jeden i tylko jeden cel: stworzyć tyle kłamstw o Izraelu i narodzie żydowskim, że świat pozwoli Arabom zniszczyć Izrael. Goebbels byłby dumny z tych islamskich aktywistów. Oprócz mordowania dzieci, propaganda wydaje się być ich mocną stroną.

Demokraci, którzy kiedyś nazywali siebie “najmądrzejszymi ludźmi w pokoju”, dali się nabrać na każde z tych kłamstw, od Izraela będącego “państwem apartheidu”, które “kolonizuje” bezbronnych terrorystów, do Żydów będących beneficjentami “białego przywileju”. W rzeczywistości Partia Demokratyczna stała się częścią palestyńskiej machiny propagandowej, pomagając islamskim aktywistom owinąć swoje kłamstwa w modną koncepcję internacjonalizacji i krytyczną teorię rasy.

Jaki świadomy swojego statusu Demokrata chce być po złej stronie Olimpiady Ofiar?

Dla tych, którzy chcą patrzeć w inną stronę: wyobraźcie sobie, co myśleliby nasi dziadkowie i pradziadkowie – zagorzali Demokraci od momentu przybycia na Ellis Island. Wyobraźcie sobie co powiedzieliby John F. Kennedy czy Martin Luther King Jr. – obaj zagorzali syjoniści.

Jako niezależny przez całe życie, nie rozumiem jak jakikolwiek Żyd może pozostać w Partii Demokratycznej po tym fakcie. Nie kupuję wymówki “będziemy pracować od środka”, bo zobaczcie jak dobrze to wyszło.

Dla tych z nas, którzy wierzą, że ta wersja Partii Demokratycznej musi umrzeć – że nigdy nie powróci do klasycznego liberalizmu – ten sondaż tylko potwierdza to, co oczywiste. Ale faktem jest, że gdyby każdy Żyd i ci, którzy twierdzą, że nie są antysemitami, opuścili partię z tego powodu, partia by umarła. Trzy czwarte amerykańskich Żydów – 5,7 mln – identyfikuje się jako Demokraci.

Prawie co godzinę widzimy szkody wyrządzane przez pro-terrorystyczną Partię Demokratyczną. Od głosowania Demokratów w Izbie Reprezentantów w celu zablokowania finansowania izraelskiego systemu obrony przeciwrakietowej Iron Dome w 2021 roku, do licznych błędów sekretarza stanu Antony’ego Blinkena, do ciągłego finansowania islamskiego terroryzmu w Judei i Samarii, co jeszcze Demokraci muszą zrobić, aby pokazać, gdzie leży ich lojalność?

Tak, zhańbiony były gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił, że zakłada organizację o nazwie “Postępowcy dla Izraela”. Ale porozmawiaj z każdym, kto przeżył okrutną i egoistyczną politykę Cuomo w zakresie COVID o tym, czy jest on zdolny do myślenia, nie mówiąc już o robieniu czegokolwiek moralnego. Nawet Demokraci go nie słuchają.

W przeciwieństwie do tego, republikańskie poglądy na temat Izraela pozostały bez zmian. Według nowego sondażu, 78% nadal popiera państwo żydowskie.

Dopóki ta wersja Partii Demokratycznej nie wyzdrowieje psychicznie lub nie umrze, amerykańscy Żydzi, którym zależy na przetrwaniu naszego narodu, mają jedno zadanie: upewnić się, że proizraelscy republikanie zostaną wybrani do Białego Domu i Kongresu. Przy sondażach pokazujących, że Donald Trump może przegrać z każdym kandydatem Demokratów w wyścigu prezydenckim w 2024 roku, podczas gdy gubernator Ron DeSantis ma bardzo duże szanse na wygraną – przyciągając prawie wszystkich niezależnych, a nawet niektórych Demokratów – jest to chwila rozliczenia dla Żydów również w GOP.

Musimy upewnić się, że stanie się jedna rzecz: Demokraci muszą opuścić Biały Dom i Kongres i nie wrócić, dopóki nie powrócą do klasycznego liberalizmu i zdrowego rozsądku. A jedynym sposobem na to jest zdrowy GOP.

Co jeszcze musi się wydarzyć, aby wszyscy zrozumieli, jak niebezpieczny jest ten moment?

Karen Lehrman Bloch

DEMOKRACI VS. ŻYDZI

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. Demokraci nigdy nie byli klasycznymi liberałami. Do trzech kadencji FDR Demokraci byli partią apartheidu i prawodawstwa rasistowskiego. Liberałami byli i są Republikanie.
    Dzisiaj Demokraci mogą znowu być antysemitami, z przymrużeniem oka przynajmniej połowy Amerykanów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.