Uncategorized

C I E M N A   T R I A D A


Przyslala Zosia BraunCo do tej pory zostało nam objawione na temat „protestu”? 

Demokracja jest martwa, skorumpowane powiązania między kapitałem a rządem i mediami, antysemityzm w stylu K.K.K. i przekazanie suwerenności obcym krajom. Czy to się  podoba, czy nie – to nie jest legenda.

Kto zbudował państwo Izrael krwią, potem i łzami na konferencji między narodami? Ojcowie założyciele z wizją. Kto go rozbiera i sprzedaje obcokrajowcom? Pokolenie chłopców cierpiących na „ciemną trojadę”: narcyzm, makiawelizm i psychopatię.

Pierwszym krokiem w wojskowo-rządowym zamachu stanu mającym na celu obalenie Netanjahu było przyswojenie sobie irracjonalnej nienawiści do niego i członków jego rodziny.

Ten etap charakteryzuje się również złudzeniem udawanej niewinności, tak jakby cała praca Gwardii Rewolucyjnej miała na celu „czystość demokracji”. I nie ma większego kłamstwa niż to. Ehud Barak jest kaznodzieją przy bramie?! Olmerta,Lieberman. To samo w sobie  cuchnie zle.

Izraelska Gwardia Rewolucyjna wykorzystała metodę, która została już wypróbowana z wielkim sukcesem w latach 30-tych i doskonale wie, że zwycięskiego konia nie da się zastąpić.

Metoda to 3D: dehumanizacja, delegitymizacja i demonizacja.

Kiedy część społeczeństwa poddała swoją świadomość praniu mózgów, praca dyktatorów stała się znacznie łatwiejsza. Mogą bardzo łatwo stworzyć stado pożytecznych idiotów, którzy wykonają za nich przynajmniej część pracy, w tym sankcje społeczne. Spróbuj powiedzieć w „panstwie” Tel Awiw, na uczelniach, w mediach lub w większości kibuców, że popierasz Netanjahu lub reformę. Ogień piekielny otworzy się przed tobą.

Do tego należy dodać najemników z ramienia Fundacji dla Nowego Izraela (New Israel Fund) i dowódców Gwardii Rewolucyjnej, którzy wspólnie działają przeciwko większości obywateli Państwa Izrael.

Te instytucje najechały i przejęły wszystkie możliwe ośrodki mocy kształtowania umysłów.

Drugim etapem inżynierii świadomości jest „etap projekcji”. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie! Co robią i jak działają, spójrz na „wysypisko”, na które można znaleźć wiele dowodów kryminalistycznych.

Ten etap jest nie mniej ważny niż etap asymilacji i refleks nienawiści. Ponieważ wszystko, co sami robią, obwiniają za to Netanjahu.

Ostatnim krokiem była nieudana próba i zwycięstwo w wyborach.

Czy oni też próbowali „ukraść” wybory, jak to zrobili z Bennettem? Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Ale na szczęście w Izraelu znacznie trudniej jest „zainżynierować” wybory niż, powiedzmy, w USA.

Istnieje cennik uczestnictwa w demonstracjach.

Ludzie, którzy chcą stać na skrzyżowaniach, krzyczeć jak szaleni i rzucać się na przechodniów, jak widzieliśmy na filmach, dostają kilkaset szekli dziennie. Nic dziwnego, że widzimy wielu starych kibucników, którzy żyją z tej obrzydliwości, niezależnie od tego, czy są za, czy przeciw reformie. W wielu kibucach starszej warstwie przydałoby się kilkaset szekli więcej dziennie, po tym jak wiele z nich zbankrutowało pod każdym względem, na pewno ideologicznym i finansowym.

3600 IS placa dla kazdego kierowcy ciezarowki, ktory zablokuje trase. Reforma czy nie reforma, czlowiek sie nie moze oprzec jak dostaje taki przekup. 

W skrócie: Netanjahu jest prześladowany z dwóch powodów: jest syjonistą i ostatnim demokratą.

Dojście do tych wniosków i połączenie niezliczonych punktów zajęło mi kilka lat, od emigracji z Polski w 1968 roku

 Sytuacja, w jakiej znalazło się państwo Izrael, jest sytuacją bezprecedensową, w której siły wrogie syjonizmowi w kraju połączyły siły z siłami wrogimi syjonizmowi, czyli poza jedyną narodową ojczyzną narodu żydowskiego, i jest wiele. Jak wataha wilków z niecierpliwością czekali na „przywódcę” takiego jak Lapid, który przekaże im państwo żydowskie na srebrnej tacy. 

Na podstawie artykulu Sarit Shatz. (SARID)

Zosia Braun. Tel Aviv

Kategorie: Uncategorized

3 odpowiedzi »

  1. Sprawa jest jeszcze głębsza:
    Demonstranci wierzą że metropolia telawiwska nie potrzebuje tej ciemnoty, dosłownie i w przenośni, bo ta dobra tylko na pobieranie zasiłków i na obsługę sanitarną władców. Na początku było całkiem dobrze aż ci ciemniacy stali się bezczelną większością i teraz trudno im wytłumaczyć że demokracja parlamentarna to zabawka władców i wara chamom od wyborów.
    Na szczęście świta już era w której instalatora i wieśniaka może zastąpić robot. Także przy urnach wyborczych. Można rozwieść się od tego motłochu i poprowadzić wolną metropolię w lepszą przyszłość. Tą niepotrzebną resztę kraju można przekazać Palestyńczykom i ONZ. Ci potrafią zająć się bezczelnymi obywatelami.

  2. Zosiu, czy moglabys podac mi adres instytucje ktora placi demostrantom ”kilkaset szekli dziennie” i ”3600 IS placa dla kazdego kierowcy ciezarowki, ktory zablokuje trase”? Bo jesli to potrafisz to wyjdzie na to mialas racje piszac:
    ”Kiedy część społeczeństwa poddała swoją świadomość praniu mózgów, praca dyktatorów stała się znacznie łatwiejsza. Mogą bardzo łatwo stworzyć stado pożytecznych idiotów, którzy wykonają za nich przynajmniej część pracy”

  3. Faktem jest ze ”T. A.” i okolice wolą najwidoczniej dyktaturę Sądu Najwyższego podejrzewając… że rząd zapewne wykorzysta reformę i zaprowadzi ”dyktaturę”, część tych demostracji to walka starych elit o własne przywileje. Kibucnicy już nie stanowią trzonu armii, ich miejsce zajęli narodowo-religijni.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.