Uncategorized

“Problem palestyński jest problemem religijnym

Przyslal JB


ALVIN H. ROSENFELDSpojrzenie na statut Hamasu ujawnia religijne korzenie jego nienawiści.

“Problem palestyński jest problemem religijnymSpojrzenie na statut Hamasu ujawnia religijne korzenie jego nienawiści.

Kategorie: Uncategorized

5 odpowiedzi »

 1. Abraham Nanes,FYI, te ” Pieklo Na Ziemi, Gaza” ma dluzsza przecietna zycia niz Egipt czy Syria , wiec twoja Komunistyczna Partia Wielkiej Syrii cie cos zle poinformowala.
  Jak moja Mama mowila ” Glupcow nie sieja, oni sami sie rodza”

 2. Gospodin Holcman. Jakoze ma pan ten Sam interes Co Hamas -Golda caly czas mowila, Oni Maja 22 kraje dokad issc, … ostatni niech zgasi swiatlo na lotnisku. Tez tutejsze.

 3. Nie zgodzicie sie by byle kto, byl waszym sasiadem. Np. Good you, bezdomny, zakaznie Cheryl. Nawet pomorzecie mu tez na swoj koszt. Gaza to gehenna od 1949. Ktora stworzyl Izrael. Do 1967, Izrael pouczal Arabow od Atlantyku do Zatoki Perskiej jak rozwiazac problem wygnanych pr,ez nas. Nie uchodzcow. A od 1967, staral sie bý zycie I’m tak zbrzydlo, by emigrowali. A oni juz mieszkali w Ziemi Obiecanej.
  Ps. TV 12. . Za 55 min. TV12 na ten temat.
  TZN, ZE AZ pomyslicie o swoim sasiedzie, bedziecie jest gowno.
  Nie raz tak pisalem. I niestety mam race.
  Mojave mama zawsze mowila: nie chcieli Zydzi Manny jest, niech jedza gowno.
  Abram Nanes
  Dzien Dziecka w Gazie

 4. Rosyjski bard Władimir Wysoscki kończy swoją ballade o reinkarnacji:”udobnuju reigiju pridumali Hindusy”. Wydaje mi się, że każda religia jest wygodna dla celu, dla którego została stworzona. Nie trzeba być uczonym religioznawcą żeby zgadnąć, że celem Islamu jest panowanie nad Światem. Zniszczenie Izraela i wymordowanie Żydów to tylko wstępny przystanek na tej “wielkiej drodze”. Wprawdzie autor artykułu twierdzi dość ogólnikowo, a nawet nieco optymistycznie, ze Hamas nie reprezentuje całego Islamu, brak w artykule jakichkolwiek przykładów ze świata Islamu na kategoryczne odrzucenie religijnych przesłanek, na których Hamas opiera swoją nienawiść.
  Podobnie jak prez. Zelensky ogłasza, ze Ukraina walczy za cały demokratyczny Świat mozna by stwierdzić, że Izrael walczy w obronie conajmniej całej judeochrześcijańskiej cywilizacji, z tą różnicą, że nawet sojusznicy Izraela nie bardzo rozumieją o co tu właściwie chodzi…
  Jerzy Holcman

 5. Alvin H. Rosenfeld
  Więc, podsumując pański post, dopuki
  nasz Bóg będzie silniejszy od ich Boga,
  Alla, istnienie państwa Izrael jest gwarantowane. Z żalem muszę stwierdzi,
  że prawdopodobnie ma pan rację, mimo
  że bardzo trudno pogodzić się z taką perspektywą. Jedynie mogę mieć ograniczoną nadzieje że w jakimś momencie w dalekiej przyszłości, to szaleństwo religijne większości muzułmanom przejdzie, ale będąc obeznany z naszymi religijnymi szaleńcami,
  na tego rodzaju zmianę też nie można
  zbyt liczyć.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.