Uncategorized

Sadiq Khan burmistrzem Londynu

Napisala i przyslala Olga Degani
*
Sadiq Khan ma ładną biografię, nawet bardzo ładną. Będzie miał okazje wykazać się w działaniu. Dzisiaj chyba za wcześnie go oceniać. Zobaczymy przede wszystkim czy uda mu się zapanować nad dzielnicami Londynu w których policja obawia się przebywać. Powinien dostać ochronę 24 godzin na dobę, bo jest ekskomunikowany przez jakiegoś imama, jego życie jest w niebezpieczeństwie.

Jednocześnie zwróćmy uwagę na tendencję: wpływ muzułmanów na politykę rośnie wraz ze wzrostem ich ilości i jest to normalne w krajach demokratycznych. Nie w prawach wyborczych powinna się toczyć walka przeciw temu zjawisku, lecz na granicach krajów i Europy. Granice te powinny być zamknięte dla uchodźców.

Tylko zbrojnie bronione enklawy w miejscach zapalnych przerwą strumień uchodźców do Europy. To jest możliwe do zrealizowania. Izrael jest taką enklawą w morzu wojen. To powinny być nowoczesne miasta z nowoczesną infrastrukturą, szkolnictwem, zdrowiem, ze wszystkimi usługami z handlem i przemysłem będącymi miejscami pracy dla mieszkańców. Nie obozy namiotów z jałmużną żywności czy pieniędzy.


To jest bardzo drogie przedsięwzięcie, ale prędko się zamortyzuje i zacznie przynosić ogromne dochody.
A te wydatki zawsze będą niższe niż wydatki na uchodźców w Europie.  

Bombardowania, w których biorą udział także USA i Rosja, tylko powiększają ilość uchodźców.
Wszystkie wpisy Olgi Degani

Kategorie: Uncategorized

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.