Polityka

Inne spojrzenie 5

Kandydaci Demokratów

.

Napisal i przyslal Izhak Walfish

 


 

W ostatnich latach Demokraci wybierają dziwnych kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pierwszym był Barak Hussein Obama(Mu…przepraszam, to słowo nie wolno  używać)Młody senator o którym nikt nie slyszal. Dzisiejszy kandydat J.Baiden tak oto wyraził się onim:

 

Pierwszy raz w historji Ameryki kandydatem na prezydenta będzie dobrze ubrany i czysty Afrikan-Ameryka. No i udało się, Obama został prezydentem, a J.Baiden w nagrodę  Vice.
Następna to Hillary Clinton.Ona była bardzo znana(nawet za bardzo). Właściwie wiecej zalet nie miała. Zmobilizowano ekspertów        „Public Relation”, ale wiele nie zdziałali.
Jedynie slagon wyborczy był udany.

 

Cytuje z pamięci M. Albright:”
„Wszystkie kobiety musza głosować na Hillary, przecież ona tez jest kobieta”.
Hasło się przyjęło.Hillary nie.
Teraz mamy J.Baidena. Wszystko wskazuje       na to ze: ”coś tam k—wa  nie gra.” Mam takie    wiadomości jak wszyscy inni, ale to co widzę i słyszę w TV jest naprawdę żenujące. Nie wiem jak się ustosunkować do tego bez precedensu zjawiska. Jeżeli rzeczywiście jest chory, to kto zadecydował ze właśnie Baiden jest odpowiednim kandydatem na najwyższe i najważniejsze polityczne stanowisko na świecie.

 

Znając stosunki polityczne w USA ,wiem ze w p.Demokratycznej nic nie dzieje się przypadkowo, ktoś lub komisja postanowili o tym. Z drugiej strony jeżeli jest to strategia na zdobycie „Tronu” to znowu dziwne ale w
Ameryce nigdy nie wiadomo. Gra na litość może być skuteczna, szczególnie u dużej ilości kobiet. Wielki znak zapytania???
 
ZOBACZYMY?

 

Izhak Walfish

Kategorie: Polityka

10 odpowiedzi »

 1. Ma Pan rację bo tu w Izraelu tumult jak gdyby odbywały się tu obok nas. Jest to podniecane specjalnie przez takich którzy spędzili czas w Ameryce
  A teraz prubują wtrącać się

 2. Izhak ma racje.
  W Ameryce wszyscy zwariowali wskutek długoletniego prania mózgów w szkołach.
  Ta zabawa skończy się rewolucja na której wszyscy stracą, a najbardziej czarni.
  Dziś wyslac dziecko na uniwersytet to duże niebezpieczeństwo ze powróci z dyplomem i kompletnie ogłupiały lewactwem. A jak Żyd to w dodatku pobity.
  Juz lepiej niech zostanie elektrykiem i założy własna firmę.
  Dzis wyslalabym swoje dziecko tylko do Izraela na studia. Bo izraelskie uniwersytety to jedyne placówki madrego i bezpiecznego nauczania, bez uszkadzania umysłu i ciała.
  A i to nie wszystkie…
  Albo namowilabym mlodego na jakiś techniczny konkretny zawód a reszte wiedzy uzupełni sobie sam na internecie. Tam wszystko jest dostępne, wystarczy dobrze poszukać i niepotrzeba marnowac sobie pięciu lat życia w jakiejs antysemickiej anachronicznej instytucji do prania mózgów nazywanej pompatycznie uniwersytetem.
  Moja rodzina ma wyższe wykształcenie od czterech pokoleń a przedtem miała studia talmudyczne, ale dzisiaj wszystko się zmieniło.

 3. Komentarz dla WST
  Biden nie miał na mysli pochodzenia etnicznego Obamy. Widocznie zle sformułowałem to zdanie które zrozumiałeś inaczej. Bdenowi chodziło o czystość higieniczna Obamy a nie jak myślałeś etniczna.

 4. Odpowiedz Rysiowi.
  Jestem Izraelczykiem, Amerykaninem, Polakiem I jeszcze moge dodac tez Kirgizem bo tam sie urodzilem, ale nigdy nie zapominam ze jestem Zydem.

 5. No jak zwykle plotki z brzucha wieloryba…”czysty Afrikan-Ameryka” Obama był mulatem, papa Afrykanin mama biała Amerykanka. Bardziej ekstremistyczni Afro-Amerykania uważali go za białego, a większość Amerykanów za czarnego. W Afryce Południowej był mulatem, a w Kenii, gdzie odwiedził babcie uważano go za białego.
  …poza tym, przeczytaj sobie jego biografie, był przez wiele lat stanowym potem federalnym politykiem.

 6. Ilhan Omar jest moze najlepsza kandydatka na VP.Kobieta, kolorowa, i troche ”trans” -Byla zonata z wlasnym bratem by mu umozliwic prawo pobytu w Ameryce.
  Jest antyizraelska I antyzydowska i Pelosi, najpotezniejsza kobieta w Ameryce, popiera ja w wyborach senackich teraz.

 7. Problemem Amerykanów nie jest Biden, ale jego VP. Ta postać jeszcze nieznana, ale jej profil tak. To koniecznie ma być kobieta, albo jeszcze lepiej “trans” i kolorowa według autorytatywnych badań Rewolucyjnej Komisji do Spraw Rasy i Korzeni.
  Komisja już funkcjonuje w luźnej formie na sieciach społecznych i na uniwersytetach.

  Biden wygasa i bardzo możliwe że po pewnym czasie VP przejmie zarząd USA.

 8. Nie bardzo rozumie co Izhak Walfish chce powiedzieć ale może to tylko mój problem nie rozumieć pogmatwanych myśli. Mam nadzieje ze on sam wie. I w ogóle, czy jest Amerykaninem? jeżeli nie, to co go to obchodzi?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.