Uncategorized

ŻYDOWSKI CUD


Jerzy Klechta


Epidemia rzuciła większość krajów na kolana. Gdzie nie spojrzeć aż roi się od fali skutków zarazy , która przyszła jakby znienacka.  Najwybitniejsi europejscy i amerykańscy medycy dwoją się i troją , prześcigają się każdego dnia w pomysłach jakby tu pokonać „potwora”.

A on sieje w skutkach coraz bardziej złowrogie plony. Z jednej strony medycy obiecują zwycięstwo, wymyślają coraz to inny krój maseczek, z drugiej zaś strony trup ścisłe się gęsto. Szczepienia wydają się być jedynym sposobem, aby ukręcić „łeb hydrze” ale i w produkcji szczepionek nie brak szwindli. 


Największymi przegranymi są mieszkańcy krajów bogatych i sytych, na Starym Kontynencie i Ameryce. Są przypadki, że zamiast leczyć chorych uprawiają politykę. 


Na tym tle dziwi to wszystko co dzieje się w kraju niewielkim. Nie dość na tym.  Jest to kraj otoczony wrogo do niego nastawionymi sąsiadami. Krajem tym jest Izrael. Rzecz więc nie w sile wojska. Bowiem rakietami epidemii nie da się pokonać. A więc skąd ten „cud”? W sile ducha ? 


JERZY KLECHTA


Wszystkie wpisy Jerzego TUTAJ

Kategorie: Uncategorized

1 odpowiedź »

  1. Siła jest w przyziemności, czyli pragmatyzmie. Wiedzieć kiedy potrójna cena jest mimo to histeryczną okazją i kiedy nie brać towaru nawet za darmo, bo interes trujący.
    Podręcznik praktycznego Żyda.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.