Departament Stanu i Ambasada USA zaprosiły współpracowniczkę Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’ do udziału w prestiżowym programie International Visitor Leadership Program, który poświęcony był przeciwdziałaniu ekstremizmowi i przemocy. W ciągu trzech tygodni (18.05-8.06.2019) spędzonych […]


Ostatnie komentarze